Перегляди: 206

Анна Громило - "Золота" вихованка депутата Ямпільської громади, тренера В'ячеслава Беспалого!

Чемпіонат України з карате WKC приймало на вихідних місто Дніпро. Участь у змаганнях брали близько трьохсот спортсменів зі всієї України. З них 17-ть представляли Сумську область, повідомляють у Ямпільській селищній раді.

Перегляди: 117

Ентузіасти подають приклад громадянського ставлення до рідного міста

Сьогодні, небайдужими мешканцями м. Дружба , був наведений зразковий порядок на естакаді , в районі прохідної колишнього цукрорафінадного заводу. Виталий Гончаренко звернувся до городян з великим проханням:

Перегляди: 73

Ямпільська селищна рада матеріально допомагає хворим та інвалідам

З метою забезпечення потреб соціально вразливих верств населення в Ямпільській селищній раді затверджена та діє Селищна комплексна програма соціального захисту населення на 2021 рік.

Перегляди: 636

На заклик депутата не відгукнулись підприємці, які мають офіси в зоні прибирання

Ще 5 березня «Новини півночі Сумщини» опублікували заклик депутата Ямпільської селищної ради Петра Ковальова вийти з потеплінням на суботник «по впорядкуванню території селища, що знаходиться між будинками колишнього заводського гуртожитку, вузла зв’язку, та побуткомбіната».

Перегляди: 426

За "круглим столом" депутати райради обговорили ситуацію з COVID-19 на території району.

За ініціативи депутатів Шосткинської районної ради відбулося засідання «круглого столу» щодо стану протиепідемічної ситуації на території Шосткинського району.

Перегляди: 237

Середино-Будське ДП «Агролісгосп» долучилось до глобального екологічного проєкту «Озеленення планети»

Підприємство впорядковує ліс на площі 14,2 гектари. Це другий за величиною масив у об’єднанні «Сумиоблагроліс». Роботи вистачає, і виконувати її лісівники намагаються на «відмінно». А головне – турбуються про лісові насадження