Перегляди: 49

СІМ'Я ЛЕБЕДІВ ПРОЩАЄТЬСЯ З ОСІННЮ НА ЗАТОЦІ ШАМРАЙЦІ

ДОБРИЙ ПРОЩАЛЬНИЙ ПОДАРУНОК ЗРОБИЛИ ЯМПІЛЬЧАНАМ ДЕПУТАТИ РАЙОННОЇ РАДИ: НАПРИКІНЦІ СВОЄЇ КАДЕНЦІЇ ДОБИЛИСЬ ТАКИ ВИДІЛЕННЯ КОШТІВ ДЛЯ РЕМОНТУ ІВОТСЬКОЇ ДАМБИ, ЩО БІЛЯ РУЇН КОНОПЛЕЗАВОДУ. І БІЛІ ЛЕБЕДІ СКОРИСТАЛИСЬ ЦИМ ПРЕЗЕНТОМ.

Перегляди: 92

У ЯМПОЛІ ВШАНУВАЛИ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Нарикінці листопада Україна згадує загиблих від штучного голоду своїх громадян. Голодомор, від якого загинули, за історичними довідками, від п’яти до десяти мільйонів людей, - це найтрагічніша сторінка в історії українського народу.

Перегляди: 685

ДАЛЕКО НЕ РІЗДВЯНИЙ, АЛЕ ЗАКОНОМІРНИЙ ФІНАЛ, РІЗДВЯНОЇ ІСТОРІЇ НЕЗВИЧАЙНОЇ, ДИВНОЇ ЯМПІЛЬЧАНКИ

ДО РЕДАКЦІЇ «НОВИН ПІВНОЧІ СУМЩИНИ» ПОДДЗВОНИВ ДИРЕКТОР СВЕСЬКОГО ПСИХО-НЕВРОЛОГІЧНОГО ІНТЕРНАТУ, НЕЩОДАВНО ОБРАНИЙ ГОЛОВОЮ СВЕСЬКОЇ ГРОМАДИ. СЕРГІЙ КИРКАЧ, І ПОВІДОМИВ СУМНУ НОВИНУ: «…ПОХОВАЛИ ПІДОПІЧНУ ВІРУ ГРИГОРІВНУ КОСТЕНКО…».

Перегляди: 258

У СЕРЕДИНО-БУДСЬКІЙ РДА ОБГОВОРЮВАЛИСЬ ПИТАННЯ БОРОТЬБИ З КОРОНАВІРУСОМ

У СЕРЕДИНО-БУДСЬКІЙ РДА СЬОГОДНІ РОЗГЛЯДАЛОСЯ ПИТАННЯ ПРО СТАН ВИКОНАННЯ ЗАХОДІВ ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ ПОШИРЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ

Перегляди: 215

КУПУЙТЕ ЯЛИНКУ НА РИНКУ! БРАКОНЬЄРІВ КАРАТИМУТЬ ВЕЛИКИМИ ШТРАФАМИ.

ПІСЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ У "НОВИНАХ ПІВНОЧІ СУМЩИНИ" ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ РЕЙДІВ ПО ЛІСАХ С-БУДЩИНИ У ПЕРІОД АЖІОТАЖУ НА ПОПИТ ЯЛИНОК, ДО РЕДАКЦІЇ НАДХОДЯТЬ ЛИСТИ З ПРОХАННЯМИ РОЗ'ЯСНИТИ, А ДЕ Ж І ЗА ЯКОЮ ЦІНОЮ МОЖНА ПРИДБАТИ ЛІСОВУ КРАСУНЮ?

Перегляди: 378

ДІТИ МАРЧИХИНОЇБУДИ ТА ОРЛІВКИ ОТРИМАЛИ ПРОДУКТИ

В рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах та мешкають у с.Мар-Буда, с.Орлівка, надана допомога. Продуктами

Перегляди: 315

СЕРЕДИНО-БУДСЬКІ ЯЛИНКИ НАДІЙНО ЗАХИЩАЮТЬ. І ЗА ДОПОМОГОЮ КВАДРОКОПТЕРІВ!

Напередодні Нового року та Різдвяних свят перед лісовою охороною ДП «Середино-Будське лісове господарство» постає важливе завдання з посилення охорони лісів від самовільних порубів хвойних дерев на новорічні ялинки.

Перегляди: 309

У ДРУЖБІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗАКЛИКАЮТЬ ЗАПАЛИТИ СВІЧКУ ПАМ'ЯТІ

Голод...Це страшне слово повертає нас у далекі 1932-1933 роки. Ми у смутку й скорботі низько схиляємо голови, вшановуючи пам'ять мільйонів жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки.

Перегляди: 319

НА ВСІХ ПОСАДАХ ПРАЦЮЮ НА РЕЗУЛЬТАТ, – ВАСИЛЬ ХОМА

Голова Сумської облдержадміністрації Василь ХОМА провів першу установчу нараду з керівниками структурних підрозділів і окреслив основні напрямки, над якими планує працювати разом з командою

Перегляди: 511

МОТОЦИКЛІСТА З ПИГАРІВКИ ЗАТРИМАЛИ ЗА ПОРУШЕННЯ ПДР. ВИЯВИЛИ ЩЕ Й НАРКОТИКИ

Під час патрулювання однієї з вулиць села Пигарівка Середино-Будського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили мотоцикл для складання адміністративних матеріалів за порушення Правил дорожнього руху.