Перегляди: 228

ПІВНІЧНИЙ РЕГІОН СУМЩИНИ МАЄ ГІДНОГО КАНДИДАТА В ДЕПУТАТИ ОБЛАСНОЇ РАДИ

КОМАНДА ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ КРАЙ", ЯКУ ОЧОЛЮЄ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ АНДРІЙ ДЕРКАЧ, ВИСУНУЛА КАНДИДАТОМ В ДЕПУТАТИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ОЛЕКСІЯ КОТЛЯРОВА. ЦЕ ЄДИНИЙ КАНДИДАТ В РЕГІОНІ, ЯКІЙ ЗАХИСТИТЬ ІНТЕРЕСИ СЕЛЯН, РОБІТНИКІВ, ПРАЦІВНИКІВ МЕДИЧНОЇ, ОСВІТНЬОЇ, КУЛЬТУРНОЇ ГАЛУЗЕЙ, ІНТЕРЕСИ ВСІХ МЕШКАНЦІВ ПІВНОЧІ СУМЩИНИ! ВІД ВАШОГО ЗАВТРАШНЬОГО ВИБОРУ, ЯМПІЛЬЧАНИ, СВЕСЯНИ, ЖИТЕЛІ ДРУЖБІВСЬКОЇ ГРОМАДИ, МЕШКАНЦІ ВЕЛИКИХ І МАЛИХ СІЛ ГРОМАД, ЗАЛЕЖИТЬ НАЙБЛИЖЧЕ МАЙБУТНЄ ВАС І ВАШИХ ДІТЕЙ. БУДЕ ВОНО НАПОВНЕНЕ ПРАЦЕЮ, СОЦІАЛЬНИМ ЗАХИСТОМ, ЧИ ЗНОВУ ПОРИНЕ У ПРИМАРНІСТЬ НЕЗДІЙСНЕННИХ ПРОЖЕКТІВ!

 

Перегляди: 287

МАРЧИХИНОБУДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗНАХОДИТЬ СПІЛЬНУ МОВУ З ІНВЕСТОРОМ

КЕРІВНИЦТВО МАРЧИХИНОБУДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ І ДИРЕКЦІЯ "ЯМПІЛЬ ІНВЕСТ" ЗНАХОДЯТЬСЯ У ПОСТІЙНОМУ ДІЛОВОМУ СПІВРОБІТНИЦТВІ. ПРОБЛЕМИ СЕЛА НЕ СТОРОННІ ДЛЯ ІНВЕСТОРІВ, ПРО ЩО СВІДЧИТЬ ПОВІДОМЛЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ СВІТЛАНИ НЕЩЕРЕТ Светлана Нещерет

Перегляди: 540

ГОЛОСУВАТИ ПОТРІБНО ЗА ТИХ, ХТО ВОЮЄ З АНТИНАРОДНИМИ ТАРИФАМИ

 
Мешканці північного регіону Сумщини, а особливо - ямпільчани, свесяни, середино-будці,  витрачають на комуналку та їжу більшу частину зароблених грошей. Це – несправедливо!
Перегляди: 143

Американський білий метелик небезпечний шкідник

Американський білий метелик - Hyphantriacunea. Батьківщиною Американського білого метелика (АБМ) є Північна Америка. В Європу був завезений з вантажем з Північної Америки у 1940 році. В Україні шкідник вперше виявлений у 1952 році в Закарпатськійобласті. З 1966 року відбулося поступове розповсюдження його в іншіо бласті країни.

Перегляди: 337

СВЕСЬКИЙ ДЕРЖЛІСГОСП - КРАЩИЙ СЕРЕД СПОРІДНЕНИХ ПІДПРИЄМСТВ СУМЩИНИ ЗА ПІДСУМКАМИ РОБОТИ

НА ВИЇЗНІЙ, ПІДСУМКОВІЙ КОЛЕГІЇ У ІІІ КВАРТАЛІ СУМСЬКОГО ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА, ВИЗНАЧЕНІ ПЕРЕМОЖЦІ. НИМИ СТАЛИ ДЕРЖЛІСГОСПИ ПІВНІЧНОГО РЕГІОНУ СУМЩИНИ.

Перегляди: 2001

МЕШКАНЦІ ЯМПІЛЬСЬКОГО ТА СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНІВ НЕ ЗМОЖУТЬ ПРОЙТИ ДІАГНОСТИКУ НА КТ У ШОСТЦІ

 "Захворіла єдина на все місто лікарка-фахівчиня". У Шостці на Сумщині тимчасово не працює КТ

У Шостці зробити комп’ютерну томографію наступні два тижні буде неможливо. Лікарка, яка працювала у єдиному на все місто кабінеті КТ, захворіла. Замінити фахівця поки ніким, розповіла директорка діагностичного центру Світлана Стенько, - повідомляє "Суспільне" suspilne.media.

Перегляди: 561

КОМАНДА «НАШОГО КРАЮ» ЗУСТРІЛАСЯ З ВИБОРЦЯМИ ЯМПОЛЯ, ПРИВОКЗАЛЬНОГО, УСКА, ПАЛІЇВКИ

МЕШКАНЦІ ЯМПОЛЯ, МАЙБУТНЬОГО ЦЕНТРУ НОВОСТВОРЕНОЇ ГРОМАДИ, ПРОТИ ЗАВИЩЕНИХ КОМУНАЛЬНИХ ТАРИФІВ. ВОДА У ВОДОГОНІ НЕ МОЖЕ БУТИ ЗА ЦІНОЮ «НАРЗАНУ»!

Перегляди: 620

ОЛЕКСАНДР РУСАНОВ, ЛІКАР-КАРДІОХІРУРГ, ПОВЕРНУВ БИТТЯ СЕРДЕЦЬ ТИСЯЧАМ МЕШКАНЦІВ ПІВНІЧНОГО РЕГІОНУ СУМЩИНИ +ВІДЕО

 
ОЛЕКСАНДР РУСАНОВ, СОРАТНИК ВСЕСВІТНЬО ВІДОМОГО ЛІКАРЯ-КАРДІОХІРУРГА, ДИРЕКТОРА КИЇВСЬКОГО ІНСТИТУТУ СЕРЦЯ, БОРИСА ТОДУРОВА. ГІДНИЙ УЧЕНЬ СВОГО НАСТАВНИКА, ОЛЕКСАНДР РУСАНОВ ВРЯТУВАВ ЖИТТЯ НЕ ОДНОМУ ЯМПІЛЬЧАНИНУ. СЬОГОДНІ ЙОМУ СЛОВО
Перегляди: 730

КОМАНДА ПАРТІЙНОГО ОСЕРЕДКУ ЯМПІЛЬЩИНИ «НАШ КРАЙ» СПІЛКУВАЛАСЯ З ЖИТЕЛЯМИ ВОЗДВИЖЕНСЬКОГО ТА ГРЕМ’ЯЧКИ.

ЛЮДЕЙ ХВИЛЮЄ: ЧИ БУДЕ Й НАДАЛІ ЗАНЕПАДАТИ ОДИН З ЛЕГЕНДАРНИХ РЕГІОНІВ МАЙБУТНЬОЇ ГРОМАДИ, СЛАВНИЙ БУРЕМНОЮ МИНУВШИНОЮ, ЕКОНОМІЧНИМИ ЗДОБУТКАМИ, ЗНАМЕНИТИМИ ЗЕМЛЯКАМИ?

Перегляди: 723

АНТОНІВКА ТА ШАТРИЩЕ - ЗА ДОСТУПНІ, ЯКІСНІ МЕДИЦИНУ, ОСВІТУ, НОРМАЛЬНІ ДОРОГИ І ПРОТИ МАХІНАЦІЙ З ЗЕМЕЛЬНИМИ ПАЯМИ

ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ КОМАНДИ «НАШОГО КРАЮ», ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ, ЛІДЕРОМ ЯКОЇ Є НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ АНДРІЙ ДЕРКАЧ Андрей Деркач, З МЕШКАНЦЯМИ НАЙВІДДАЛЕНІШИХ СІЛ ЯМПІЛЬЩИНИ: АНТОНІВКИ ТА ШАТРИЩ.