Меню
<
>
Перегляди: 87

У Свесі відбулась акція пам'яті: "Вшануємо всіх закатованих"...

У Свесі, з нагоди відзначення трагічної події в житті українського народу, штучно створеного комуністичним режимом ГОЛОДОМОРУ, діти взяли участь у акції...

Перегляди: 205

Які установи , магазини, організації в нашому регіоні працюють не дивлячись на відключення енергопостачання...

Місцезнаходження мережевих магазинів, АЗС, банківських установ та ресторанних закладів, які працюють на альтернативному живленні на території Ямпільської та Дружбівської громад.

Перегляди: 117

Ямпільська школа номер 2 Ямпільської селищної ради долучилась до флешмобу від "Території успіху."

 
Сьогодні, 25 листопада, Міжнародний день боротьби за ліквідацію насилля над жінками. Це може бути твоя подруга, сестра, мама чи знайома. За даними ВООЗ, кожна третя жінка у світі стикалася з насильством. Саме зараз вона може страждати від домашнього насильства.
Перегляди: 189

Свесяни скуштували "Хліб життя"...

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років. У 2022 році День пам’яті жертв голодоморів – 26 листопада. Нашим спільним обов’язком є гідно вшанувати вбитих голодом жертв комуністичного режиму і передати пам’ять про трагедію наступним поколінням.

Перегляди: 110

У Ямполі можна ознайомитися з експонатами виставки «Творчості немає меж».

У відділенні комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю КУ «Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг» відбулося відкриття виставки творчих робіт «Творчості немає меж».