Перегляди: 380

ВИСОКИЙ КЛАС І ГРУНТОВНУ ПІДГОТОВКУ ПІДТВЕРДИЛИ НА МІЖНАРОДНОМУ РІВНІ ВИХОВАНЦІ ЯМПІЛЬСЬКОГО РЦДЮТ!

Вихованці Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості під час карантину продовжують виборювати престижні нагороди у онлайн творчих змаганнях. При чому - на Міжнародному рівні!

Перегляди: 248

ЯМПІЛЬСЬКИЙ ХОР "БАРВІНОК" РОЗСПІВУЄТЬСЯ З УСІМА ПЕРЕСТОРОГАМИ!

Для справжніх поціновувачів мистецтва, а до таких стовідсотково відносяться учасники прославленого Ямпільського хору "Барвінок", на вагу золота кожна хвилина сумісного творчого спілкуваня, репетиції. Бо концерт перед глядачами - то поверхня великого айсберга напруженої праці. 

Перегляди: 1261

У ДРУЖБІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПЛАНУЮТЬ СТВОРИТИ АВТО-ТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Дружбівська міська рада оголосила про  Про скликання сесії міської ради 4 червня 2020 року о 15 год. , яка відбудеться у Дружбівському Палаці культури.

Перегляди: 723

НАСТОЯТЕЛЬ ЯМПІЛЬСЬКОГО СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКОГО ХРАМУ ОТЕЦЬ ГЕОРГІЙ ОСВЯТИВ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Сьогодні,  отець Георгій, настоятель Ямпільського Спасо-Преображенського храму, на прохання колективу, керівництва районного Центру дитячої та юнацької творчості, окропив святою водою приміщення Центру, відремонтований автобус, та усіх присутніх.

Перегляди: 499

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ, АНДРІЙ ДЕРКАЧ, ПРИВІТАВ ВИПУСКНИКІВ ЯМПІЛЬСЬКОГО РЦДЮТ З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Андрій Деркач, народний депутат України, піклування якого завжди відчувають на собі і вихованці Ямпільського РЦДЮТ, і вікладачі, передав дітям та вчителям привітання з нагоди свята, Дня захисту дітей, а його помічниця, Ніна Нанай, вручила кожному випускникові почесні грамоти та подарунки.

Перегляди: 174

РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ "ВИШИВАНІ МЕЛОДІЇ ПОЛІССЯ". ЗНАЙОМТЕСЬ - ВАЛЕНТИНА ТОВСТУХА З ОРЛІВКИ

"Новини півночі Сумщини" продовжують знайомити читачів з учасниками VII вiдкритого районного фестивалю-конкурсу вишивки "Вишиванi мелодii Полiсся" (смт. Ямпiль, Сумщина), який в цьому році проходить дистанційно.