Перегляди: 22

Пенсії суддів за рік зросли на 78%, а соціальні пенсії ямпільчан лише на 8%

Експерти Національної ради економічного розвитку проаналізували, на скільки зросли середні розміри пенсій за останній рік по кожній категорії. Беззаперечним лідером по зростанню, як і раніше, є довічне грошове утримання суддів.

Перегляди: 146

У Олинському лісництві, що на Ямпільщині, працює ялинковий базар

З 1 грудня поточного року розпочав свою роботу «Ялинковий базар», котрий знаходиться на території Олинського лісництва ДП «Свеський лісгосп» й тепер кожен бажаючий може придбати деревце за доступною ціною.

Перегляди: 123

У Дружбівській громаді зігрівають серця людей добротою

«ЗІГРІЄ СЕРЦЕ ДОБРОТА» - під такою назвою в День людей з особливими потребами, в КЗ «Дружбівський міський Палац культури» проведено культурно-розважальну програму, приурочену до цієї дати.

Перегляди: 1180

Всем госслужащим придется обменять паспорта гражданина Украины старого образца на новые ІD-карты

Как сообщает Государственная фискальная служба в Сумской области, при предоставлении деклараций государственных служащих, кроме привычных сведений, введено новое требование: указывать уникальный номер записи в Едином государственном демографическом реестре (ЕГДР) субъекта декларирования, который создается при оформлении биометрических документов.

Перегляди: 154

Гості Свеського психоневрологічного інтернату подивились концерт та ознайомились з його буднями

До Міжнародного дня людей з інвалідністю в Свеському психоневрологічному інтернаті було проведено день відкритих дверей.

Перегляди: 153

Керівництво Ямпільської селищної ради добивається проплати виконаних робіт. Поки - без успіху...

На початку грудня підрядна організація ФОП Богатиренка з м. Суми завершила роботи на об’єкті «Капітальний ремонт доріжок на території ДНЗ ясла-садок «Малятко» в  Ямполі."

Перегляди: 152

У Ямполі молодь з особливими потребами взяла участь у конкурсній програмі

Сьогодні,  з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю в Ямпільському районному центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю зібралися діти та молодь з особливими потребами.

Перегляди: 351

Поїхав велосипедом до Дружби - і зник...

Працівники Середино-Будського відділення поліції розшукують 38-річного Арсеніна Сергія Олександровича, уродженця та жителя села Ситне С-Будського району. За свідченням родичів, чоловік ще 10 листопада о сьомій ранку поїхав велосипедом до м. Дружби Ямпільського району та до теперішнього часу не повернувся.