Перегляди: 43

"Ліцеїсти" Свеської громади отримали свідотства про базову середню освіту

Сьогодні, в актовій залі Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 "ліцей", відбулося світле свято – урочисте вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту 35-ти учням 9 класів.

Перегляди: 53

ГОЛОВА ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕЛА ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Голова Шосткинської райдержадміністрації Оксана ТАРАСЮК разом із першим заступником Віктором ГУБЕНКОМ провели особистий прийом громадян у Зноб-Новгородській територіальній громаді.

Перегляди: 242

Чотири волейбольні команди Свеського "ліцею" грали у С-Буді

Спорт у Свеській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №2 "ліцей" розвинений і користується великою популярністю у учні та педагогів. Недарма спортивні команди школи займають призові місця на районних, обласних та республіканських змаганнях.

Перегляди: 247

Перепелине м'ясо - не розкіш, а шлях до здоров'я!

У підсобному господарстві Ямпільської станції юних натуралістів - живності чимало. Більшість птиці та тварин утримують для розваг відвідувачів. Але є й виключення. Задля поповнення бюджету закладу тут почали вирощувати перепелів на м'ясо.

Перегляди: 441

Шосткинцям, які вбили свідка злочину, загрожує довічне ув'язнення

Шосткинською окружною прокуратурою 11 червня 2021 року змінено кваліфікацію дій трьох підозрюваних у резонансному кримінальному провадженні. Мова йде про вбивство свідка.

Перегляди: 391

У школах Ямпільської громади пролунав останній дзвоник

9-10 червня в закладах загальної середньої освіти Ямпільської селищної ради пролунав останній дзвоник, сповістивши про закінчення 2020/2021 навчального року та початок літніх канікул.