Перегляди: 1069

ЯМПІЛЬ ВІДЗНАЧИВ СВЯТО НЕЗАЛЕЖНОСТІ + Фото

Сьогодні, в останній день робочого тижня, у Ямполі, північному районному центрі Сумщини, ввечорі було велелюдно. Господарі і гості селища відзначали День Прапора і День Незалежності України.

Перегляди: 230

За 20 хвилин поліцейські викрили браконьєрів, що підозрюються у вбивстві лося

Саме стільки часу знадобилось працівникам Шосткинського відділу поліції, аби виявити та затримати мисливців, від чиїх рук загинула рідкісна тварина, занесена до Червоної книги України

Перегляди: 174

В соседнем районе браконьеры убили лося

В лесных угодьях, вблизи села Богданка, которые арендует Шосткинское общество охотников и рыболовов (руководитель – Анатолий Лапин), в заповеднике «Богдановский лес» нашли убитым лося.

Перегляди: 212

Парашути "приземлили" прикордонники в С-Будському районі

Сьогодні вранці, в рамках проведення спеціальної прикордонної операції «Кордон-2019», прикордонники Сумського загону викрили спробу переміщення з Росії парашутів.

Перегляди: 684

ЯМПІЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 У СПИСКУ КРАЩИХ СЕРЕД ШКІЛ РАЙОНУ, ЗА РЕЙТИНГОМ ЗАГАЛЬНО-ОСВІТНІХ ШКІЛ СУМЩИНИ

У рейтингу шкіл Сумської області 2019 року Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 стьала однією з кращих в районі.

Перегляди: 218

Преображення Господнє святкували дружно і батьки, і діти, прихожани Свеського Свято-Миколаївського храму

Преображення Господнє — це одне з дванадцяти найбільших свят у християнстві, встановлене на честь об’явлення божественної сили Христа Спасителя своїм учням. Християни, які живуть за Юліанським календарем, святкують його 19 серпня. Святі отці називали це свято другим Богоявленням.