Перегляди: 130

Сегодня, 25 января, в Украине закончилось действие локдауна, который был введен Кабинетом Министров с 00:00 8 января.

Вместо него вступили в силу ограничения, соответствующие "оранжевому" уровню эпидопасности. Об этом свидетельствует инфографика Кабмина.

Перегляди: 772

Сьогодні, Дружбівському військово-патріотичному спортивному клубові «Доблесть» виповнюється 9 років!

По суті, цей клуб існує вже біля двадцяти років. Та юридично зареєстрували його саме у 2012 році. Депутат Сумської обласної ради, член партії «Наш край» Олексій Котляров, разом з однодумцями, помічниками, за ці роки зміг дати путівку у доросле життя багатьом своїм юним землякам.

Перегляди: 3575

Мисливці Ямпільського УТМР об'єднавшись, здобули сіроманця

Цієї зими вовки, як ніколи раніше, стали дуже часто навідуватись до угідь, що належать Ямпільському  товариству мисливців та рибалок, і завдавати непоправної шкоди. Край хижій діяльності сіроманців вирішили покласти, об'єднавшись, члени двох первинних організацій: Ямпільскої та Дружбівської.

Перегляди: 1118

Тарифи на комунальні послуги необхідно обговорювати з громадою

Сьогодні відбулось перше засідання громадської ради при Ямпільській селищній раді. Порядок денний – надважливий: як не допустити збільшення тарифів на комунальні послуги, що надає приватне підприємство «Водолій».

Перегляди: 540

Депутати сусідньої з Ямпільською громади вчинили з тарифами "по совісті"

Надія Вайло, Глухівській міський голова, яка йшла на місцеві вибори від партії "НАШ КРАЙ", захищає права виборців. Про це засвідчують рішення засідання сьогоднішнього виконкому:

Перегляди: 760

«Не нашкодь! По можливості – допоможи!» - кредо Ювіляра Григорія Негоди

Сьогодні Григорію Івановичу Негоді виповнюється 90 років! З Ювілеєм гордість Ямпільської громади привітала заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  Оксана Скварцова .

Перегляди: 755

Это стоит увидеть и услышать! Юные свесяне рассказали и показали историю Крешения Христа! (+ Видео)

Не перестают удивлять юные жители, будущее Свесской громады. Конечно, на прекрасные поступки их вдохновляют взрослые: в частности,  настоятель Свято-Николаевского храма отец Григорий, родители, педагоги местных школ. Смотрите видео, опубликованное в Ютубе. 

Перегляди: 1314

Середино-Будська ОТГ залишилась без "іорданської" купальні?

До "Новин півночі Сумщини", від мешканців Середино-Будської ОТГ, надійшли повідомлення, мовляв, с-будці заздрять ямпільчанам, дружбівчанам, шосткинцям, які мали змогу скористатися давнім православним звичаєм: поспостерігати, як освячують воду у водоймах, зачерпнути в долоні святої води. А то й  сполоснутися в "іордані"... В С-Буді такої змоги не було.