Перегляди: 509

У ЯМПОЛІ ВІДБУВСЯ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ

СЬОГОДНІ У ЯМПОЛІ ВІДБУВСЯ СЕЛИЩНИЙ ТУРНІР З ВОЛОЙБОЛУ. ЙОГО НЕПЕРЕСІЧНА ЗНАЧИМІСТЬ У ТОМУ, ЩО ПРИСВЯТИЛИ ЗМАГАННЯ ПРОВОДАМ МОЛОДИХ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ ПІСЛЯ ЗАТЯЖНИХ КАНІКУЛ, ВИПУСКНИХ ЕКЗАМЕНІВ НА НАВЧАННЯ ДО РІЗНИХ МІСТ УКРАЇНИ.

Перегляди: 716

"ПОЛУЧЕН ЯСНЫЙ СИГНАЛ - СПРАВЛЯЙТЕСЬ САМИ". ЗНОБЬ-НОВГОРОДСКУЮ ГРОМАДУ БРОСИЛИ ОДИН НА ОДИН В БОРЬБЕ С КОРОНАВИРУСОМ.

Все мы с тревогой наблюдаем ситуацию с распространением пандемии коронавируса в Украине. Читаем захватывающие репортажи "о совместном преодолении" трудностей. О помощи государства в этом деле. Даже о просьбах выделить средства из "коронавирусной" статьи на борьбу с терроризмом. А в это время, оказывается,  громаду севера Сумщины бросили один на один в борьбе  со страшным недугом...

Перегляди: 616

У СВЕСІ ЗАСТРЕЛИЛИ МИСЛИВСЬКУ СОБАКУ. ПОЛІЦІЯ ВІДРЕАГУВАЛА МИТТЄВО

НАПЕРЕДОДНІ ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ ПОЛЮВАННЯ НА ПЕРНАТУ ДИЧИНУ МЕШКАНЕЦЬ СВЕСИ ЗАСТРЕЛИВ МИСЛИВСЬКУ СОБАКУ. ПОЛІЦІЯНТИ НА ВИКЛИК ГОСПОДАРЯ СОБАКИ ВІДРЕАГУВАЛИ ОПЕРАТИВНО.

Перегляди: 262

НА ЯМПІЛЬЩИНІ В УСІХ НАПРЯМКАХ РЕМОНТУЮТЬСЯ ДОРОГИ

ПРО ЦЕ ПОВІДОМЛЯЮТЬ В ЯМПІЛЬСЬКІЙ РДА. ЗА ОПЕРАТИВНИМИ ДАНИМИ НА ПРОВЕДЕННЯ РЕМОНТУ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ЯМПІЛЬЩИНИ В 2020 РОЦІ З БЮДЖЕТІВ УСІХ РІВНІВ БУДУТЬ ВИДІЛЕНІ КОШТИ В СУМІ 302 МЛН 756 ТИС ГРИВЕНЬ

Перегляди: 312

ФОЛЬКЛОРНІ КОЛЕКТИВИ ДРУЖБІВСЬКОЇ ГРОМАДИ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ

У липні 2020 року колективи Дружбівського міського Палацу культури брали участь у районному огляді – конкурсі фольклорних колективів та вокальних ансамблів «Народні джерела»