Меню
<
>
Перегляди: 304

Ямпільський краєзнавчий музей на туристичній стежині - старожил!

Всесвітній день туризму. Сьогодні мандрували по виставковому простору та пізнавали світ СКЛА.- пише очільниця Ямпільського краєзнавчого музею Олена Тахтай Олена Тахтай .

Перегляди: 391

Щасти вам, лебеді, народжені в Туранівці! (Фоторепортаж Михайла Богуци)

 

Осінь. Над Туранівським  озером ще сонце не встало. Чутно в очереті , як граються крижаки, курочки, лисухи. Плещуться,  легко дріботять крильми.  Та ось, щось загуло над плесом, немов легкомоторний літак пролетів. Ще раз! А потім потужно вдарилось об воду! Ще, і ще, і ще раз! Ескадрилья білих лебедів приводнилася майже біля самого човна! Блешня застигла над водою! Яка там щука, коли така краса показує вищий пілотаж!

Перегляди: 583

До волонтерського "Переможного жолудя" долучились діти і вихователі Ямпільського "Малятка"

Ямпільський ДНЗ ясла-садок "Малятко" долучається до акції Волонтерський центр "ШОСТКА - ДОБРО" "ПЕРЕМОЖНИЙ ЖОЛУДЬ" та "ЖМЕНЬКА КАШТАНІВ"

Перегляди: 551

Свеська громада пройшла відбір навчальна програма від U-LEAD "Кроки для спеціалістів"

Стартувала нова навчальна програма від U-LEAD «Кроки для спеціалістів: Управління проєктним циклом-2023». Серед громад Сумської області відбір пройшли команди з Садівської та Свеської громад

Перегляди: 991

Ворог з мінометів обстріляв Марчихинубуду, Свеської громади

Російські загарбники продовжують обстрілювати прикордонні території Чернігівської та Сумської областей. Всього протягом доби нараховано 14 обстрілів (114 вибухів) із різних видів озброєння.

Перегляди: 1017

Рашисти за минулу добу вбили худобу, руйнували будинки

На Сумщині поліцейські продовжують документувати наслідки ворожих обстрілів. Протягом минулої доби окупанти обстріляли населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 88 ударів.

Перегляди: 1686

«Хрестом Героя» посмертно нагороджений свесянин Володимир Бугай.

22 вересня, у Львові родинам бійців 24 ОМБр імені короля Данила вручили ордени «Хрест Героя». На церемонії нагородження була запрошена та присутня родина нашого земляка, загиблого вiйськовослужбовця Бугая Володимира Віталійовича, яка отримала нагороду Героя - орден «Хрест Героя».

Перегляди: 845

У Свесі змагались тенісисти

У рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня (13.09.2023-22.09.2023) в ДПТНЗ "Свеський ПАЛ" "Свеський професійний аграрний ліцей"  проходять різноманітні спортивно-розвивальні заходи, конкурси та челенджі.

Перегляди: 965

У Свесі поліцейські офіцери громади провели для школярів пізнавальну лекцію

З метою профілактики та попередження нещасних випадків у молодіжному середовищі, поліцейський офіцер Свеської громади Іван Шульга поспілкувався з учнями, щодо кримінальної та адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень під час дії військового стану