Перегляди: 120

НА ЯМПІЛЬЩИНІ ВИЗНАЧЕНО 2 ОСОБИ, З ЧИСЛА ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ЯКИМ БУДЕ ПРИДБАНО ЖИТЛО АБО ПРИЗНАЧЕНО ГРОШОВУ КОМПЕНСАЦІЮ НА ПРИДБАННЯ ЖИТЛА

Про це повідомила начальник управління соціального захисту населення Ямпільської райдержадміністрації Сумської областіОлена ТЕРЕНТЬЕВА на апаратній нараді при голові Ямпільської райдержадміністрації Сумської області

Перегляди: 58

ПЕНСІЙНИЙ ДОПОМОГОМОБІЛЬ ПРОДОВЖУЄ ВІДВІДУВАТИ НАЙВІДДАЛЕНІШІ КУТОЧКИ ОБЛАСТІ. ПОБУВАВ ВІН І НА ЯМПІЛЬЩИНІ

Цього разу допомоги з питань пенсійного забезпечення потребували жителі Білопільського, Буринського та Ямпільського районів.

Перегляди: 81

Олександр Будник привітав учасників обласного турніру з дзюдо пам’яті Олександра Аніщенка і Максима Савченка

У Сумах відбувся традиційний відкритий обласний турнір з дзюдо пам’яті полковника Олександра Аніщенка і капітана Максима Савченка, загиблих в зоні АТО.

Перегляди: 184

І знову затримана контрабанда по "Хутору". І знову в молдовському потязі.

Під час митного огляду одного з вагонів потягу «Москва - Кишинів» на станції "Хутір-Михайлівський" працівники Сумської митниці ДФС виявили контрабандний товар.

Перегляди: 246

Провідника потягу затримано на спробі контрабандного переміщення товару загальною вартістю майже 80 тис.грн

На залізничній станції «Хутір-Михайлівський», під час проведення митного огляду потягу «Москва–Кишинів» сумські митники виявили, ретельно приховані від митного контролю, косметичні засоби та термопринтери.

Перегляди: 176

З гостинцями в гостях у партизана

З нагоди відзначення Дня партизанської слави Ямпільська селищна рада привітала Віру Павлівну Авраменко – ветерана Другої світової війни, партизанку, одну з найшановніших  мешканців селища.

Перегляди: 168

У разі виявлення у лісах та лісосмугах трупів тварин необхідно невідкладно повідомляти територіальні органи Держпродспоживслужби

Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при облдержадміністрації закликає жителів області