Меню
<
>
Перегляди: 156

Керівництво, депутати Ямпільської селищної ради планомірно виконують поставлені завдання.

В Ямпільській громаді продовжується підключення сільських соціальних об’єктів до швидкісного інтернету На цьому тижні до широкосмугового доступу до Інтернету підключені заклади соціальної інфраструктури в селах Паліївка, Грем’ячка та Воздвиженське.

Перегляди: 439

Відійшов у вічність один з останніх, справжніх бійців Великої Вітчизняної війни – Степан Петрович Нечипоренко.

На 97 році життя відійшов у вічність ветеран Великої Вітчизняної війни, боєць Дніпровського плацдарму, кавалер бойових радянських нагород, людина великого серця, мешканець Свеси - Степан Петрович Нечипоренко.

Перегляди: 106

Дільничні офіцери поліції Ямполя обговорили з прикордонниками проблему дамашнього насильства

Ямпільські поліцейські провели робочу зустріч з прикордонниками. Розмова з представниками п’ятого прикордонного загону відділу прикордонної служби «Хутір Михайлівський» стосувалася попередженню насильству в родинах та які методи боротьби з цим негативним явищем застосовують працівники поліції.

Перегляди: 369

У Ямпільській селищній раді обговорили проблеми людей з інвалідністю

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю в Ямпільській селищній раді зібрались всі представники структур наявних на території Ямпільської громади з питань соціального захисту, пенсійного забезпечення, соціального страхування, зайнятості населення.

Перегляди: 388

На ремонт дороги "Білиця - Степне", Ямпільської громади, виділено додаткові кошти

2 грудня постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Сумської обласної ради розглянула нагальні фінансові питання.

Перегляди: 715

Свеська громада перевиконала річний план надходжень власних доходів до бюджету, Ямпільська - забезпечила успішний фініш

Поступово рухаються до завершення бюджетного року 14 громад Сумщини. У тому числі - Ямпільська та Свеська, звітує  Департамент фінансів Сумської обласної державної адміністрації

Перегляди: 580

"Мужність" допоможе Свеській громаді у патріотичному, спортивному вихованні молоді.

Керівництво Глухівського клубу  «Мужність» в особі голови клубу Кирила ЯЩЕНКА та старшого тренера Андрія МОВЧАН на запрошення селищного голови Сергія КИРКАЧА та першого заступника селищного голови Романа ЛУКАША відвідали з робочим візитом Свеську громаду.

Перегляди: 566

Добровільні пожежні команди - завжди напоготові!

На території колишнього Ямпільського району добровільні пожежні команди зберегли не у всіх селах. У Степному, Шатрищах Ямпільської ОТГ, Княжичах, Марчихинійбуді Свеської ОТГ добровольці-пожежники врятували від "червоного півня" не одну оселю. Та й сусідам не раз допомогли у подоланні лиха.

Перегляди: 591

НАШ КРАЙ: Медицина має бути для людей, а не для «маршрутів»

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я, обласним управлінням в середині листопада були розроблені та затверджені маршрути пацієнтів. Згідно них, зокрема, відбувається доставка хворих до медичних закладів.

Перегляди: 599

Працівників прокуратури з професійним святом привітав депутат Сумської обласної ради Олексій Котляров

Шановні працівники прокуратуриі! Від себе особисто, та від усіх мешканців громад північного регіону Сумщини, моїх обранців, щиро вітаю вас із професійним святом!

Перегляди: 524

У навчальних закладах Ямпільської громади порушень карантину не було!

У електронних ЗМІ з’явилась інформація про ні би-то виявлені порушення карантину у навчальних закладах Ямпільської громади. На жаль, старт неправдивій інформації дав офіційний сайт Сумської ОДА. А «напартачили» «перевіряльники-звітувальники» на місцях…