Військова служба за контрактом!

Ямпільський районний військовий комісаріат здійснює відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом, з числа військовозобов'язаних, які мають досвід проходження служби у танкових (механізованих, артилерійських підрозділах)

та виявили бажання на проходження військової служби за контрактом на посадах старшинського, сержантського чи солдатського складу до військових частин: А2167 ( м. Біла Церква Київська область); А0932 (с. Гончарівське Чернігівська область); А0216 (смт. Дачне Одеська область).

Нагадуємо, що цього року Міністерство оборони України планує підвищити зарплати військовослужбовцям на 30%. У держбюджеті України на 2019 рік видатки на виплати українським військовим становлять 49,6 мільярдів гривень.

У 2019 році мінімальний розмір надбавки за особливості проходження служби буде становити 65% від посадового окладу, окладу за військове звання та надбавки за вислугу років всім категоріям особового складу.

Для окремих категорій військовослужбовців розмір надбавки збільшиться до 100%, а саме: лікарям; механікам-водіям танків, гаубичних самохідно-артилерійських установок, БМП; наземним авіаційним спеціалістам; плавскладу, десантникам - спец призначенцям; льотчикам.

Також у цьому році збільшиться розмір щомісячної премії для військовослужбовців, які проходять службу у військових частинах сил спеціальних операцій, десантно-штурмових військ, морській піхоті, у складі екіпажів надводних кораблів (суден, катерів).

Загальні вимоги до всіх кандидатів:

1. Громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту;

2. Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу від 18 до 60 років;

3. Стан здоров'я та придатність до військової служби за медичними показниками та показниками проф. відбору;

4. Фізична підготовленість та психологічна стійкість кандидата на військову службу;

5. Мотивація до військової служби;

6. Рівень сформованості ідейних цінностей, моральних та професійних якостей.

Громадянам, які виявлять бажання проходити військову службу за контрактом, з метою отримання більш детальної інформації, звертатися безпосередньо до Ямпільського районного військового комісаріату за адресою: смт. Ямпіль, вул. Незалежна, 38, приміщення поліклініки НКП «Ямпільська ЦРЛ.» , тел. (05456) 2-18-98, (097) 965 65 44.

Додати коментар