У Ямполі знову змагались найкмітливіші та найвеселіші команди учнів шкіл району

Найвеселіші та кмітливі учні нашого району знову зійшлися в гумористичній битві під назвою КВН.

Цього року перед численними вболівальниками гри виступили такі команди: «Детки в клетку» Шатрищенського НВК:ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ, «Школа» Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «ліцей», «Нова хвиля» Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, «Максимум» Воздвиженського НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ, «Смайл» Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Загальна тема цьогорічного фестивалю гумору – «День туриста». Учасники змагалися у 4 конкурсах : «Привітання» - «Час в дорогу», «Розминка» - «Звіримося з картою», «Конкурс капітанів» - «Що там за горизонтом» та музичний конкурс «Домашнє завдання» - «Пісні біля багаття».

Кмітливо, винахідливо та з неабияким гумором справилися команди зі своїми завданнями, подарувавши всім присутнім у залі справді гарну, веселу гру та чудовий настрій, повідомляє Ямпільський Рцдют

Журі конкурсу у складі: Олега Проценка – начальника відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації, Маргарити Кабанової – головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації, Любові Гарбузенко – директора Ямпільського районного центру культури та дозвілля, Андрія Заровненка та Дмитра Омельченка – учасників команди КВН «Гарні діти» Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості, які неодноразово визначені кращими акторами Асоціації України та Михайла Бабаєва –директора Центру дитячої та юнацької творчості, голови журі та засновника ігор КВН в Ямпільському районі, довелося не просто цього дня, та все ж підсумки підведені.

Перше місце другий рік поспіль виборола «Нова хвиля» Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Друге почесне місце посіла команда «Смайл» Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, представлена суто в жіночому складі.

Третє місце - команда «Школа» Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «ліцей».

Номінація найкраща акторка та актор дісталися Владиславі Буйволенко та Ярославу Краснощоку, неперевершена майстерність цих гравців просто захоплювала подих глядачів.

Вітаємо переможців і призерів конкурсу та висловлюємо особливу подяку директорам, педагогам-організаторам і вчителям шкіл, за сприяння участі команд в грі КВН та розкриття талантів дітей.

Додати коментар