Насичене життя Чуйківської бібліотеки Дружбівської громади

Бібліотека – це платформа для культурного розвитку громади. Доказом того є щасливі обличчя дітей, присутніх на бібліотечних заходах.

Під час етнографічного екскурсу «За святу вечерю вся сім’ я сідає» користувачі дізналися багато цікавого про святкування ,звичаї та традиції Різдва, символічні значення Різдвяних страв.

Атмосферу справжнього свята, де лунав веселий дитячий сміх, створювали пісні, жарти, привітання , різноманітні ігри, конкурси та подарунки. Вікторина «Зимонька чудова – сніжна і святкова» нагадала дітям чимало цікавих зимових прикмет та обрядів.

В ході краєзнавчої відео-подорожі «Сім чудес Сумщини» до 80- річчя заснування Сумської області присутні змогли ознайомитись з комплексом Софроніївського монастиря, пам’ятником мамонтові в с.Кулішівка , «круглим двором» в Тростянці , групою Посульських курганів біля м.Ромни, Трьох-Анастасіївською церквою в м.Глухів , Покровським собором в Охтирці, згадати події Конотопської битви.

З нагоди важливої історичної дати - Дня Соборності України підготовлено історичний хроноскоп «Вона наш витвір, наша мрія, Соборна вільна Україна». Метою заходу було розширення кругозору читачів про історію виникнення та святкування Дня Соборності України, прищеплення любові та поваги до історичних та культурних надбань українського народу, пробудження інтересу до минулого, виховання почуття національної гідності, гордості за Батьківщину та народ.

Додати коментар