У Ямполі можна отримати безоплатну правову допомогу

Для осіб, які перебувають на обліку в Ямпільській районній філії Сумського ОЦЗ проведено профконсультаційний семінар за участю начальника Ямпільського бюро правової допомоги Володимира Лящеського .

Володимир Михайлович під час семінару розповів, що кожен має право на безоплатну правову допомогу – гарантовану Конституцією України та передбачену Законом України «Про безоплатну правову допомогу».

Учасники семінару дізналися про безоплатну правову допомогу та категорії осіб, котрі мають право на безоплатну вторинну правову допомогу згідно з переліком прожиткового мінімуму для основних соціальних груп населення.

Всі присутні були запрошені для детальних юридичних консультацій до Ямпільського бюро правової допомоги Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: Сумська обл., смт. Ямпіль, бульвар Ювілейний,12, тел.: 05456-2- 20 -50.

По завершеннш заходу, - повідомляє Ямпільська Районна Філія, - присутні отримали інформаційні листівки та буклети, пам’ятки у рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я маю право!».

Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103 (Цілодобово, в межах України – безкоштовно) Зателефонувавши за ним, Ви зможете дізнатися адреси та контакти центрів у всіх регіонах України та отримати консультацію фахівців

Додати коментар