Григорію Івановичу Шпаку, засновникові юннатівського руху на Ямпільщині - виповнилося 80 років!

 День народження святкує видатна людина, засновник Ямпільської районної станції юних натуралістів, відмінник народної освіти Шпак Григорій Іванович – педагог закоханий в природу, щедрий душею і серцем.

Завдяки кропіткій, невтомній праці талановитого керівника крок за кроком зароджувався та розквітав невеликий куточок землі, який згодом перетворився в унікальне, улюблене місце відпочинку ямпільчан та гостей селища.

Ямпільська районна станція юних натуралістів – одна з найкращих в Україні. На її території знаходиться карликовий сад, пасіка, дослідні городні та ягідні ділянки, «міні-зоопарк» й море дивовижних квітів та кущів.

 

Майже 50 років свого життя Григорій Іванович невтомно доглядає та піклується про своє дітище, має численні відзнаки та нагороди: орден «Знак Пошани», знаки «Відмінник народної освіти», «Відмінник охорони природи УРСР», двічі нагороджений Почесними грамотами Міністерства освіти України.

Немало досягнень та здобутків мають юні вихованці Григорія Івановича, які під його вмілим керівництвом отримують змогу приймати участь в численних конкурсах, олімпіадах, виставках, де стають беззаперечними переможцями та своїми творчими здобутками прославляють рідний Ямпільський край.

Привітати ювіляра з днем народження завітала голова районної ради Ольга Губар. Вона передала безмежні щирі слова вітання, вдячності та поваги від народного депутата Андрія Деркача та вручила Григорію Івановичу подарунковий сертифікат.

Побажала йому міцного здоров’я, нових звершень та довгих літ на благо Ямпільщини, а також нагородила грамотою районної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у виховання підростаючого покоління, особисту участь у популяризації і розвитку еколого-натуралістичного напрямку в районі.

Додати коментар