У Ямполі вода знову дорожчатиме. А в багатоповерхових будинках створять ОСББ. Хочуть цього мешканці, чи не хочуть...

Сьогодні  відбулося третє засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради.Знову виконавчий комітет розглянув питання щодо коригування тарифу на водопостачання у зв’язку з відміною нічного тарифу на електроенергію.

З квітня тариф для населення на водопостачання збільшується на 3 грн.

Заступник селищного голови Кучернос Ю.В. ознайомив присутніх з планом проведення місячника благоустрою на території Ямпільської селищної ради, який проходитиме з 26.03.по 26.04.2019 року.

У зв’язку з Законом України «Про житлово-комунальні послуги» виникла необхідність у всіх багатоповерхових житлових будинках Ямпільської селищної ради створити ОСББ (об’єднання співвласників багатоповерхових будинків) або обрати управителя.

Для цього органам місцевого самоврядування необхідно підготувати цілу низку матеріалів щодо виконання зазначеного Закону. І першим кроком, що зробив виконавчий комітет, було прийняття проекту рішення «Про проведення конкурсу з призначення управителя…», яким затверджено Положення про конкурсну комісію, конкурсну документацію, список будинків та склад комісії.

Додати коментар