Тиждень дитячого читання в Дружбівській міській публічній бібліотеці

Тиждень дитячого читання – це свято, яке допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві.

В наш час – час інтенсивного розвитку інформаційних технологій, особливо необхідно привертати увагу до проблеми дитячого читання.

В Дружбівській бібліотеці в цей тиждень, який розпочався 25 березня , проведено ряд заходів. Яскрава книжкова виставка – рекомендація «Прочитай! Мені сподобалось» оформлена задля підвищення рівня читацької активності. Літературний серпантин «Стежками творчості письменників –земляків» дав змогу ознайомитись із життєвим та творчим шляхом О.Столбіна, О.Папченко, О. Олеся, О.Ющенко та О.Вишні.

Бібліотекар Володіна С.Б. презентувала книгу Юлії Потерянко «Альберт Енштейн» (до 140-річчя від дня нар.) Учні старших класів підготували цікаві факти з життя неймовірного генія.

Вже другий рік поспіль працівники бібліотеки разом із учнями середньої ланки Дружбівського НВК: ЗОШ І –ІІІ ст. –ДНЗ для першокласників шкіл Дружбівської громади створюють неймовірну казку – «Посвяту в читачі». Діти в образі «книжок», «фарби», «Королеви –Книги» поринають разом із присутніми в Королівство книг.

Театралізоване дійство та цікава захоплююча подорож по Книжковій країні, в ході якої першокласники відгадували книжкових персонажів, загадки, назви казок з їх уривків , відповідали на запитання, дали змогу дітям більш глибше мислити та аналізувати, а не просто читати, - повідомляє КЗ "Дружбівська міська публічна бібліотека"

Додати коментар