32 сесія Ямпільської районної ради розглянула 19 питань. ЇЇ рішенням, зокрема, створено Ямпільський та Свеський освітні округи

27 березня 2019 року відбулася тридцять друга сесія Ямпільської районної ради під головуванням голови районної ради Ольги Губар.

На порядок денний було винесено 19 питань. Депутати заслухали та взяли до відома звіт голови Ямпільської районної державної адміністрації за 2018 рік, інформацію начальника Ямпільського відділення поліції Шосткинського ВП ГУНП в Сумській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Ямпільського району за 2018 рік, інформацію керівника Шосткинської місцевої прокуратури про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території Ямпільського району Шосткинської місцевої прокуратури за 2018 рік.

Рішеннями районної ради створено Ямпільський та Свеський освітні округи та затверджені умови проведення конкурсу для визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти.

Депутати підтримали рішення про незакриття станції Янпіль та делегували членів до складу Госпітальної ради Шосткинського госпітального округу.

Додати коментар