Ямпільчани відали перевагу реальним справам кандидата в депутати

У 159 виборчому окрузі, до якого входить Ямпільський район, впевнену перемогу серед мажоритарників отримав Андрій Деркач. Сайт "Ямпіль.інфо" засумнівався в "чесності" перегонів.

Сайт шир-споживчої ятки «Глобус» - «Ямпіль.інфо», який в районі претендує на роль громадсько-політичного засобу масової інформації з ухилом на окреме право тлумачення цих самих політичних подій, вчора опублікував категоричні висновки щодо причин успіху переможця виборчих перегонів і поразки його найближчих конкурентів.

Спростуємо тільки дві з багатьох перерахованих:

1. «Перемога Андрія Деркача виглядала цілком прогнозованою ще до початку виборчої кампанії, з огляду на ті ресурси, якими володіє депутат багатьох скликань.».

Перемога і справді була прогнозованою. Але не з огляду на ресурси, якими володіє народний депутат. Авторові статті,  депутатові районної ради, добре відомі, як і всім ямпільчанам, реальні справи обранця, що впливають на позитивні зрушення в економічному, соціальному житті району і, зокрема, на долі людей.

Це не "нью-васюківські" проекти з вкладанням грошей у пляжі на болотах, встановлення дорогих тренажерних комплексів на зарослих бур’янами тилах багатоповерхівок, спорудження дороговартісних архаїчних «біг-бенів» і т.д. А реальні справи, що допомагають людям жити у нелегкий час кошмарних реформ.

2. "Справжнім курйозом цієї виборчої кампанії стало те, що кандидат від пропрезидентської політичної сили не мав жодного адміністративного ресурсу, який натомість відверто працював на його конкурента – самовисуванця. На підтвердження цих слів згадаємо лише факти супроводження кандидата в депутати посадовими особами органів місцевого самоврядування та розміщення матеріалів агітаційного характеру на офіційному сайті Ямпільської районної ради."

 На сайті Ямпільської районної ради є розділ: «Діяльність народного депутата», як і розділ «Діяльність депутатів районної ради». Так от, нема нічого протиправного в тому, що сайт ради публікував матеріали з робочих поїздок по району народного депутата, що державного діяча такого масштабу супроводжують керівники району, беруть разом з ним участь у нарадах, в яких вирішується доля економічного, соціального нашого буття.

Викликає подив інше. Чому інформаційний паперовий рупор Ямпільщини «Голос часу», який став «підголоском» глобусівського «Ямпіль.інфо» і суто комерційним виданням, жодного разу не відрядив свого кореспондента на спілкування з народним депутатом, на висвітлення його зустрічей з обранцями, на виробничі наради, з участю депутата, керівництва області, району?

Про використання інформ-ресурсу ятківського сайту краще промовчати. Миттєві перепости непідтверджених інформацій, щодо «підкупу» виборців, перекручування фактів з передвиборчих висловлювань одного з кандидатів – це невеликий перелік завуальованих під «актуальну та гарячу» інформацію брудних вкидань в інформаційний простір.

А тепер про причини програшу головних конкурентів Андрія Деркача під час виборів на Ямпільщині.

Дмитро Шевченко йшов на вибори сподіваючись тільки на красиву обкладинку агітаційної листівки, де було розміщене його фото поруч з фото Президента України.

Народ гаряче підтримує позитивні зміни, які відбуваються в політичному житті України в останній час. І це, поза всяким сумнівом, відіграло свою роль у тому, що пропрезидентський кандидат набрав відносно високий процент голосів на виборчих дільницях Ямпільщини.

Відносно і тільки Ямпільщини!

Великі села: Княжичі, Марчихина-Буда, Микитівка, Воздвиженске, Степне, Шатрище, Чуйківка - віддали голоси за Андрія Деркача. Дружбівська громада, Ямпіль - голосували за реальні справи, а не за «лейблу» на штанях. Тільки в Свесі, де люди вже простили, мабуть, своєму землякові мерське зрадництво, Шевченко отримав більшість голосів.

«ЗЕ» команда, відряджаючи у напружений виборчий марафон Дмитра Шевченка, не врахувала дуже важливого фактору: його зовсім не знають у більшості районів виборчого округу. І  добре знають на Ямпільщині.

Костянтин Товстуха  йшов на вибори, покладаючись виключно на свої досягнення, здобуті під час активної діяльності в районі, як депутата Сумської обласної ради. Тому й програв.

Так, він зробив немало для людей та соціально-економічного розвитку регіону. Але не треба скидати з рахунків того, що ця робота не терпить довгострокових перерв і вимагає повсякчасного безпосереднього контакту з громадами, і не тільки Ямпільщини.

Більшість голосів Костянтинові Товстусі віддали мешканці одного населеного пункту району. Вгадайте з трьох разів якого? Звісно, малої Батьківщини – Орлівки.

Андрій Деркач переміг тому, що в усіх районах 159 виборчого округу : Глухівському, Кролевецькому, Конотопському, Путивльському, Шосткинському, Ямпільському, Середино-Будському - його знають, як людину, що завжди тримає своє слово, як державного, політичного діяча, який відстоює інтереси виборців на всіх рівнях.

Додати коментар