Нісіяли конопель ямпільчани. А курити доведеться, мабуть, на зоні

В ході загальнодержавної поліцейської оперативно-профілактичної операції «Мак – 2019», яка триває на території області, за минулу добу поліцейські виявили та ліквідували  незаконні посіви нарковмісних рослин у  Ямпільському районі.

Під час проведення поліцією роботи по виявленню незаконних посівів снотворного маку та конопель, на присадибній ділянці 42-річного жителя села Шатрище Ямпільського району, працівники поліції виявили та вилучили з грядки насадження коноплі у кількості 20 рослин.

В ході санкціонованого обшуку за місцем мешкання 37-річного жителя смт Свеса Ямпільського району, поліцейські виявили та знищили ще 27 кущів конопель.

Всі вилученні нарковмісні рослини направлені на експертизу, а стосовно  зловмисників поліція відкрила кримінальні провадження за ч.1 ст. 310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» Кримінального кодексу України. Зловмисникам може загрожувати покарання у вигляді штрафу, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

Джерело: https://regionews.sumy.ua

Додати коментар