• Переглядів: 383
  • Друк

День села відсвяткувала Микитівка

Гучно і весело святкували День рідного села жителі Микитівки. Адже до цієї події вони готувалися довго, старанно та з творчим захопленням. З самого ранку в центрі села розпочалися святкові приготування. А ближче під вечір організатори свята привітно зустрічали гостей та жителів громади. І поки дорослі займали місця, малеча радісно бавилась на гойдалках та батутах, які для них були встановлені завдяки підтримці народного депутата України Андрія Деркача.

На свято села, повідомляється на офіційному сайті Ямпільської райради, - завітала голова районної ради Ольга Губар.

Вона висловила вдячність всім жителям громади, працівникам сільської ради за любов і вірність своїй малій Батьківщині. подякувала селянам за згуртованість і активну громадську позицію, завдяки яким вони мають сьогодні і автобусне сполучення, і ФАП.

Ольга Костянтинівна вручила подарунки почесним родинам Бабаян Вегрушці Левоновичу і Галині Михайлівні та Ступаченко Івану Максимовичу і Марії Федорівні, які прожили дружнє подружнє життя понад 55 років, народили та виховали дітей, мають онуків та правнуків, є прикладом і взірцем для молодого покоління.

Продовжили святкову програму аматори сцени Ямпільського районного центру культури та дозвілля, які радували усіх глядачів милозвучними українськими піснями, сучасними танцями та гумористичними постановками.

2019 © Інформаційний інтернет-портал. Всі авторські права захищені.
При будь якому використанні матеріалів сайту гіперпосилання на pivnich.news обов'язкове.
Для друкованих ЗМІ - посилання на pivnich.news
Адміністрація НЕ НЕСЕ відповідальності за зміст коментарів.
Контактный e-mail: pivnich.news@gmail.com