Ямпільщині коштів на забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти не виділено

ПІД ЧАС ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ НА НАСТУПНИЙ РІК КЕРІВНИЦТВУ РАЙОНІВ, МІСТ ТА ОТГ СУМЩИНИ НЕОБХІДНО ВРАХУВАТИ ПОТРЕБИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У ОБЛАДНАННІ СУЧАСНИХ САНІТАРНИХ КІМНАТ 

Як наголосила під час апаратної наради тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК, у кожній школі та дошкільному закладі мають бути санітарні кімнати, обладнані за всіма будівельними та санітарними нормами.

Купрейчик також доручила обласному Департаменту освіти і науки сформувати найближчим часом перелік навчальних закладів, де потрібно збудувати сучасні санітарні кімнати.

«Це просто неприпустимо в ХХІ столітті мати у навчальних закладах вбиральні на вулицях або облаштовані без перегородок і дверей. Це принижує гідність наших дітей. Тому ситуацію потрібно виправляти не десятиріччями, а максимум за один рік», – підкреслила вона.

За словами директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторії ГРОБОВОЇ, на забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти виділено понад 7 мільйонів гривень (рішенням сесії обласної ради від 26 липня 2019 року затверджено розподіл коштів субвенції, використання буде здійснюватися на умовах співфінансування). Кошти спрямовано у Буринський, Кролевецький, Роменський, Середино-Будський, Сумський та Тростянецький райони, Зноб-Новгородську, Нижньосироватську, Хотінську, Грунську, Буринську та Тростянецьку об’єднані територіальні громади, а також на заклади освіти обласного підпорядкування.

Кошти розподілено відповідно до Методичних рекомендацій, затверджених Міністерством освіти і науки України та наданих керівниками районів та ОТГ проектно-кошторисних документацій.

Додати коментар