У Дружбівській громаді відкрили меморіальну Дошку земляку, воїну, загиблому на сході України.

У Дружбі сьогодні відбулась знаменна подія. За ініціативи міської ради, була виготовлена меморіальна Дошка пам’яті учаснику антитерористичної операції на сході України Сергію Клочкову. І цілком закономірно, що встановити її вирішили на парадному вході Дружбівського НВК: ЗОШ№1- ІІІ ст.ДНЗ.

Сергій кращі роки свого життя провів за навчанням у цій школі. До речі, це вже друга така сумна відзнака на стіні школи. Перша – воїну – афганцю, випускнику школи, В. Артеменку.

Учні, педагоги, застигли у хвилині мовчання, вшановуючи героїв, полеглих за свободу України.

1-ий заступник міського голови Антоніна Шаповалова, директор школи Тамара Високос, заступник Ямпільського районного військового комісара майор Олександр Маркашов, начальник відділу освіти міської ради Алла Мелешко, староста села Дорошівка Сергій Власов у своїх виступах закликали молодь завжди пам’ятати, якою ціною завойовується нині їхнє мирне майбутнє.

Відкрити меморіальну дошку пам’яті воїна-земляка було доручено майорові Маркашову та старості села Дорошівка, де жив Сергій Клочков, Сергію Власову.

До меморіальної дошки жителі Дружби, вчителі та учні поклали живі квіти, і відповіли на заклик: «Слава Україні!» - одностайним: ГЕРОЯМ СЛАВА!

Додати коментар