Збережемо ліс від вогню!

Ліси «Ямпільського агролісгоспу» розташовані на всій території Ямпільщини. Зелені насадження займають чималу площу – понад 10 тисяч гектарів.

Давно відома істина: ліс – легені планети. Ямпільський район найбільш насичений лісами серед усіх районів області. Люди вже звикли до «зеленого комфорту», який їх оточує, а тому, інколи, ставляться до лісу з деякою недооцінкою його присутності, а можна сказати – з недбалістю.

Вже довгий строк триває пожежонебезпечна пора на лісових ділянках. Основною причиною виникнення пожеж є неприпустиме, злочинне підпалювання трави на прилеглих до лісу пасовищах, розпалювання вогнищ відпочиваючими в лісі.

Минулого року з цієї причини на гасіння пожеж у лісі пожежники виїздили 10 разів. Щоб не допустити поширення вогню минулого року протипожежними смугами зорано близько 500 кілометрів «агролісгоспівського» лісу. Нині планується зорати ще 400 кілометрів протипожежної смуги.

З працівників «агролісгоспу» сформовано добровільну «пожежну дружину», яку очолює головний лісничий Віктор Звоник.

Цілодобово, у випадках виявлення підпалу лісу, пожеж, необхідно телефонувати за номерами 2-11-46, 2-29-34, 067 54 23 626, 067 83 53 573. Головне завдання – не допустити пожежі в лісі. І це справа честі кожного з нас.

Провідний інженер лісового господарства

Н.Осадча

Додати коментар