76-а РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ СЕРЕДИНОБУДЩИНИ

Сьогодні,  76 років тому Середино-Будський район був героїчно звільнений від нацистських загарбників

Сьогодні всі жителі  району відзначають річницю визволення, повідомляється на офіційному сайті РДА http://sbd.sm.gov.ua

Біля Меморіального комплексу воїнам-визволителям відбувся урочистий мітинг. Вшанувати пам'ять загиблих прийшли голова Середино-Будської районної державної адміністрації Ірина ЗАПЛАТКІНА та голова Середино-Будської районної ради Микола ХАРИТОНЕНКО, керівники та представники установ та організацій, громадськість.

Присутні схилили голови у хвилині мовчання перед тими, хто боронив  місто та район від ворога у роки Другої світової війни та вшанували пам`ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна, та поклали квіти до пам`ятника. «Нам ніколи не забути цієї страшної трагедії.

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наш рідний край від нацистських окупантів. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту», - зазначив голова Середино-Будської районної організації ветеранів війни і праці Станіслав ГОНЧАРОВ.

Додати коментар