• Переглядів: 300
  • Друк

Замість Олімпійського Дня - Олімпійський тиждень!

Вже 15 рік у Свеській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 1 поспіль проходить " Олімпійський урок та олімпійський тиждень", присвячений Дню фізичної культури та спорту в Україні з метою залучення дітей до занять фізичною культурою та пропагандою здорового способу життя.

У школі були проведені години спілкування на тему " Займатися фізичною культурою - це модно та корисно". Молодші школярі провели веселі старти.

Потім пройшли шкільні змагання з футболу серед учнів школи. У четверг учні та вчителі школи взяли участь у пробігу вулицями селища. Закінчився цей день змаганнями з паркового волейболу між командами 10 класу, 11 класу, учителями та батьками учнів 6 класу.

Усі учасники отримали задоволення від гри та спілкування. 6 вересня учні школи взяли участь у районних заходах до Дня фізичної культури та спорту в Україні.

Вони змагалися в бігу на 400 метрів (Литвин Дмитро, Сагайдачна Анна, Нещерет Катерина посіли ІІІ місце), грали в шахи та взяли участь у змаганнях з лазертагу, посівши ІІ місце.

Олімпійський тиждень пройшов дуже насичено та вдало, - повідомляє на своїй сторінці у ФБ вчитель фізкультури, депутат Ямпільської районної ради  Олег Посохов

Ми сподіваємося, що багато дітей нашої школи займатимуться фізичною культуро з великим задоволенням та вестимуть здоровий спосіб життя.

2019 © Інформаційний інтернет-портал. Всі авторські права захищені.
При будь якому використанні матеріалів сайту гіперпосилання на pivnich.news обов'язкове.
Для друкованих ЗМІ - посилання на pivnich.news
Адміністрація НЕ НЕСЕ відповідальності за зміст коментарів.
Контактный e-mail: pivnich.news@gmail.com