«Собаки брешуть, а караван іде!» По станції «Хутір-Михайлівський» відновилась зупинка популярного потягу «Львів-Москва».

Відсьогодні мешканці північного регіону Сумщини можуть знову користуватися зупинкою потягу в місті Дружба, яку було відмінила свого часу Укрзалізниця.

Народний депутат України Андрій Деркач, разом з керівництвом Ямпільської районної ради, Дружбівської міської, облдержадміністрації, облради і нині роблять все для того, щоб повернути на залізничний пункт пропуску «Хутір-Михайлівський» догляд всіх потягів, зупинку яких свого часу перевели на станцію «Конотоп».

Справа ця, на жаль, отримує чималий спротив з боку окремих силових,  центральних залізничних структур. Та всі добре розуміють, що кордон повинен мати сильну охорону саме на кордоні з країною агресором.

Однак, на жаль, деякі ЗМІ свого часу, з метою дискредитувати роботу народного депутата, зусилля місцевої влади у напрямку поліпшення транспортного сполучення півночі Сумщини з останнім світом, публікували матеріали відверто провокаційні. Особливо в час передвиборчої кампанії.

Ось «гідний зразок»: «З дня проведення наради пройшло вже достатньо часу, але про зупинку цього потягу досі немає жодної офіційної інформації. Більше того, жодної згадки про це немає в розкладі руху потягів на офіційному сайті «Укрзалізниці». Мешканці міста Дружба схвильовані тим, що потяг не відновить зупинку в їх місті до 21 липня, коли в Україні заплановані позачергові парламентські вибори.»

Швидко тільки казка мовиться та відомо, хто народжується…

А громадою можна гори звернути. Тільки треба покладатися на свої сили, і вірити в людину, якій доручили представництво у Вищому законодавчому органі країни.

Потяг «Львів-Москва» має у своєму складі і причепний вагон – «Хмельницьк-Москва». З розкладом руху можна ознайомитися або ж на самій станції, або на сайті Укрзалізниці.

Щасливої нам всім дороги!

Додати коментар