В Кабинет Министров подали петицию о капремонте дороги Шостка-Ямполь. Собрано всего 512 подписей. Необходимо - 25 тысяч!

В Кабинет Министров подана петиция относительно капитального ремонта автомобильной дороги Т-1912 Шостка-Ямполь. Но ее не станут рассматривать, пока не наберется нужное количество голосов...

«Зі створенням Шосткинського госпітального округу, що об’єднав населені пункти Шосткинського, Ямпільського та Середино-Будського району Сумської області, питання ремонту дороги, від стану якої залежить медичне обслуговування приблизно 30 тисяч осіб (увесь Ямпільський район, Дружбівська ОТГ та частина Середино-Будського району, що не увійшла до складу Зноб-Новгородської ОТГ), стало ще гострішим. Двадцятикілометрова відстань долається легковими автомобілями в середньому за 40 хвилин (автобусами – ще довше). Через погану якість дороги страждає й сфера послуг на території більшої частини Ямпільського та Середино-Будського району, бо деякі підприємства, чия робота залежить від логістики, не ризикують відправляти транспортні засоби дорогою Т-1912 задля уникнення витрат на ремонт автомобілів, а також через великі часові витрати та вірогідність ненадання послуг у передбачений час чи зриву часових умов поставки товарів», – говорится в петиции, автором которой является Никита Бассараб.

 Сбор подписей под петицией о ремонте дороги Шостка-Ямполь начался 5 сентября.

Уже собрано 512 подписей из необходимых 25 тысяч (только после этого петицию рассмотрит Кабинет Министров Украины).

Источник: http://shostka.info/shostkanews/v-kabynet-mynystrov-podaly-petytsyyu-o-kapremonte-dorogy-shostka-yampol/

Додати коментар