Середина-Буда старша за віком від Шостки, Ямполя та Дружби?

ПРИНАЙМНІ ТАК СТВЕРДЖУЮТЬ КРАЄЗНАВЦІ НАЙПІВНІЧНІШОГО РАЙОНУ СУМЩИНИ.

У кожної людини є куточок на землі, яким він дорожить. Цей куточок все життя людина носить в своєму серці. Назва йому - мала Батьківщина.

Нещодавно Середина-Буда відзначила день міста  і до цієї дати працівниками центральної районної бібліотеки для учнівської молоді було проведено низьку цікавих і пізнавальних заходів: інформаційна година «Середина-Буда: місто яке ми любимо» та історико-краєзнавчий квест-подорож «Вулицями рідного міста», - повідомляється на офіційному сайті райдержадміністрації http://sbd.sm.gov.ua.

Учасникам були запропоновані фотографії пам’яток міста, які потрібно було правильно назвати та визначити їх розташування на карті міста. Під час квесту учні перевірили свої знання та проявили кмітливість та ерудицію.

Вони дізналися чому Червона криниця називається саме так, у які роки були збудовані у нашому місті храми, чому саме лісовий парк має назву «Мирщина», а наше місто називається Середина-Буда.

До речі, назва міста Середина –Буда - одне в світі. В 2001 році Кабінет Міністрів України прийняв Постанову «Про затвердження Списку історичних населених місць України». У Сумській області таких поселень -15, серед них і Середина –Буда.

Близькі сусіди  - Шостка, Ямпіль і Дружба не потрапили в цей Список, тому що значно «молодші» Середина-Буди. 

Додати коментар