СЕРЕДИНО-БУДА ПЕРЕДАЛА ЯМПОЛЮ ОБЛАСНУ ЕСТАФЕТУ «ПОЗАШКІЛЛЯ СУМЩИНИ – 49+»

В Середино-Будському районному будинку культури пройшли урочистості з нагоди передачі Ямпільщині обласної естафети закладів позашкільної освіти «Позашкілля Сумщини 49+», що започаткована в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право»

Протягом тижня, з дня старту естафети, проходили цікаві заходи, які підготували гуртківці Центру дитячої та юнацької творчості та учні закладів освіти Середино-Будського району.

Вони вкотре підтвердили неоціненну роль позашкільної освіти в формуванні творчої всебічно розвиненої дитячої особистості. Яскравим акордом цих заходів стала урочиста передача естафети від позашкільників Середино-Будського району, закладам позашкільної освіти Ямпільського району.

Учасників заходу привітала голова Середино-Будської районної державної адміністрації Ірина ЗАПЛАТКІНА, яка побажала усім, хто присвятив і продовжує присвячувати своє життя навчанню й вихованню дітей, натхнення, нових ідей, творчої праці, - повідомляється на офіційному сайті С-Будської РДА, -

«Ми сьогодні всі в фойє Будинку культури побачили красоту, створену руками кружківців і відчули гордість за наших чудових, талановитих дітей. Позашкілля – це той осередок, який збирає навколо себе сучасних, креативних, позитивних педагогів і не менш творчих та здібних вихованців. Жоден районний захід не проходить без участі колективів районного Будинку дитячої та юнацької творчості, наших гуртківців знають не тільки в районі, а й далеко за межами», – зазначила Ірина Анатоліївна.

На сцені в урочистій обстановці після вітальних слів представники делегації від Ямпільського району отримали перехідний Кубок та Книгу «Позашкілля Сумщини – 49 +», а на згадку подарунки. Урочистості продовжилися святковим концертом за участі вихованців Середино-Будського Центру дитячої та юнацької творчості, талановитих дітей Зноб-Новгородської ОТГ та вихованців Ямпільського центру дитячої та юнацької творчості, в тому числі команда КВН «Гарні діти».

Додати коментар