Сьогодні Ямпільщина феєрично передала естафету «Позашкілля Сумщини-49+» Глухівському району.

У Ямпільському районному Центрі культури та дозвілля пройшли урочистості з нагоди передачі Глухівщині обласної естафети закладів позашкільної освіти «Позашкілля Сумщини 49+», що започаткована в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» .

Це було дійство, казкове, феєричне, підготовлене педагогами, вихованцями Ямпільського РЦДЮТ, директор Мехті Бабаєв, та Ямпільської районної станції юних натуралістів, директор Сергій Мерцалов.

Виставки в фойє художніх творів, малюнків, дитячих вишивок у різних жанрах, юннатівських кулінарних сюрпризів, вразили до глибини душі багаточисельних глядачів і поважних гостей з області та сусіднього району.

Важко перерахувати почесні звання та заслуги Мехті Бабаєва та Сергія Мерцалова, педагогів з Великої літери, які пишуть славну історію Ямпільщини, віддаючи всі сили вихованню дітей. Вони згуртували колективи закладів, котрі очолюють, на виконання високої місії - виховання справжніх патріотів України. Саме на цьому наголосила під час виступу голова районної ради Ольга Губар.

З вітальним словом виступив також перший заступник голови Ямпільської РДА Віталій Бойко.

Начальник відділу освіти Ямпільської РДА Олег Проценко передав кубок зі «стрічками- естафетами» начальнику відділу освіти Глухівської РДА Наталії Волончук.

А концерт, підготовлений вихованцями Ямпільського РЦДЮТ, поставив такий вагомий і високий знак оклику у всьому дійстві, що перевершити його будуть прагнути всі позашкільники Сумщини!

Додати коментар