Ямпільська та Середино-Будська районні лікарні - під загрозою закриття

За словами директора обласного Департаменту фінансів Олени БАТРАЧЕНКО, на сьогодні прострочена заборгованість із виплати заробітної плати становить 15,8 млн грн, з них 14,1 млн грн припадає на галузь охорони здоров’я.

«Не виплачена заробітна плата за серпень у Великописарівському, Недригайлівському, Путивльському, Середино-Будському та Ямпільському районах, – повідомила Олена Батраченко.

Тимчасово виконуюча обов’язки начальника обласного управління охорони здоров’я Надія ЛИСЕНКО додала, що бездіяльність органів місцевого самоврядування призводить до того, що в шести районах існує реальна загроза закриття центральних районних лікарень. Адже виплачувати заробітну плату колективам цих закладів немає чим.

Підсумовуючи вищесказане, Іван БОРШОШ звернувся до голів райдержадміністрацій:

«Не говоріть мені, що ви не можете впливати на міських, селищних та сільських голів, голів ОТГ. У вас є делеговані повноваження, які ви контролюєте, в тому числі з питань соціального захисту населення. І законодавство з вас вимагає, в першу чергу, забезпечити людям виплату заробітної плати. Тому, будь-ласка, спілкуйтесь із головами місцевих громад, консолідуйте кошти. Це ваша пряма робота – консолідувати і контролювати роботу в районі, вас для цього держава найняла».

Додати коментар