Ямпільським медикам зарплату платять не регулярно, квартири все ж купують.

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Ямпільська центральна районна лікарня» Вадим БОЙЧУНЬ проінформував в РДА про стан реалізації медичної реформи на Ямпільщині

«Протягом звітного періоду до комунального некомерційного підприємства «Ямпільська центральна районна лікарня» надійшло позабюджетних надходжень на суму 998,2 тис. гривень.

З метою покращення матеріально-технічної бази були придбані комп’ютерні комплектуючі на суму 6, 1 тис. гривень. Для покращення лікувально-діагностичної бази було закуплено матеріали для проведення лабораторних досліджень на загальну суму 88,3 тис. гривень.

За рахунок коштів Національної служби здоров’я України було закуплено обладнання на суму 37,0 тис. гривень, придбано 2 транспортні засоби на суму 628,0 тис. гривень.

За рахунок вільного залишку медичної субвенції придбано 6 комп’ютерів у зборі на суму 69,8 тис. гривень для роботи лікарів вторинної ланки.

З метою удосконалення кадрової політики за рахунок коштів районного бюджету було придбано 2 квартири для лікарів комунального некомерційного підприємства «Ямпільська центральна районна лікарня».

Вадим Бойчунь зазначив, що залишається ряд проблемних питань, а саме: незабезпеченість коштами на виплату заробітної плати медичним працівникам, укладення угод з Національною службою здоров’я України для первинної і вторинної ланки.

Матеріально-технічна база для надання лікувальних послуг населенню не в повній мірі відповідає вимогам Національної служби здоров’я України, що значною мірою впливає на погодження та виділення коштів.

Також відсутні кошти для утримання позаштатної чисельності працівників фельдшерсько-акушерських пунктів, які на сьогодні утримуються за рахунок коштів місцевих рад.

 

Додати коментар