У Дружбівській громаді зігрівають серця людей добротою

«ЗІГРІЄ СЕРЦЕ ДОБРОТА» - під такою назвою в День людей з особливими потребами, в КЗ «Дружбівський міський Палац культури» проведено культурно-розважальну програму, приурочену до цієї дати.

На захід запросили дітей та їх батьків, які відносяться до цієї категорії. Крім запрошених, завітав і заступник голови міської ради О.В.Пашковський, який зазначив, що в цей день хотілося б віддати шану цим дітям, які попри свої недуги демонструють свої надможливості і стають для нас прикладом мужності та рішучості зайняти активну життєву позицію.

Олег Вікторович від усієї громади побажав їм міцного здоров’я, сили духу і ніколи, ні за яких обставин не здаватися і не втрачати надії.

Культурно-розважальна програма складалась з конкурсів, вікторин, МУЗИЧНИХ ПРИВІТАНЬ ВИХОВАНЦІВ ПАЛАЦУ КУЛЬТУРИ.

Привернула увагу присутніх і виставка мистецьких виробів, виготовлених дітьми-інвалідами. Крім того, на завершення свята кожна дитина з обмеженими можливостями отримала від міської ради солодкі подарунки.

В цілому, захід пройшов в атмосфері домашнього затишку. Працівникам Палацу культури все ж вдалося відволікти дітей з особливими потребами від повсякденних негараздів, дати їм можливість насолодитися виступами талановитих дітей і ще раз зрозуміти: найважливіше, що має кожен з НАС— це життя! І ним потрібно насолоджуватися не зважаючи ні на що.

Додати коментар