Депутати Сумщини від “Опозиційної платформи – За життя” готові доставляти ліки і продукти харчування літнім людям, аби ті не виходили з дому

 

«Ще до епідемії коронавірусу мільйони українських сімей «дотягували» від зарплати до зарплати. Шість років війни, антинародних експериментів влади, безробіття та галопу цін і тарифів прирекли українських громадян на бідність. Зараз в умовах карантину сотні тисяч українців ризикують втратити роботу, опинитися на вулиці без засобів існування, але з боргами та не підйомними тарифами на комунальні послуги. Ігнорувати цю ситуацію держава не має права! Сьогодні, як ніколи, громадяни потребують захисту та підтримки», – наголосив депутат обласної ради від “Опозиційної платформи – За життя” Микола Войтенко в ефірі телеканалу АТВ.

Тому сумські опозиціонери розпочинають одразу декілька соціальних проєктів, покликаних допомогти одиноким пенсіонерам, ветеранам та лікарям. Це буде доставка ліків, продуктів харчування і товарів першої необхідності.

Робитимуть добрі справи у тісному зв’язку із соціальними службами. Ще один проект присвячений 75 річниці Перемоги. Партійці формують продуктові набори, які роздаватимуть ветеранам. За потреби забезпечать їх і необхідними ліками.

Микола Войтенко розповідає: зараз також ведуться перемовини із лікарнями щодо виділення їм транспорту. Депутат певен – випробування, з якими стикається весь світ, – не час для розпачу чи паніки, а нагода проявити людяність, повагу і взаємопорозуміння. «Зараз у регіонах усі сили кинуті на боротьбу з коронавірусом, але крім тих важливих рішень, які мають бути прийняті на державному рівні, в кожному регіоні є люди, які потребують особливої підтримки.

В першу чергу – це літні громадяни, які під час пандемії опинилися в зоні ризику, багатодітні сім’ї, переселенці, люди соціально незахищених категорій. Тому ми маємо зробити все від нас залежне, аби вони залишалися вдома, не відвідували аптеки, супермаркети.

Наші активісти і небайдужі люди доставлятимуть продукти, щоб ця категорія громадян легше перенесла пікове навантаження, яке буде відчуватися найближчі два-три тижні», – підкреслив Микола Войтенко.

Політик зазначив, що аби ефективно скоординувати всі наявні можливості, залучити максимальну кількість меценатів та волонтерів, посилити підтримку людей у допомозі нужденним, опозиціонери об’єднують зусилля представників бізнесу, місцевої влади, політичних та громадських організацій.

Додати коментар