Француз уже не мер Глухова!

У Глухові на позачерговій сесії достроково припинені повноваження мера Мішеля і секретаря ради

Сьогодні, 25 березня, у Глухові була скликана позачергова сесія міськради, яку вимагали провести більшість депутатів, - повідомляє nedelya.info.

Планувалось розглянути питання дострокового припинення повноважень міського голови Мішеля Терещенка та секретаря міської ради Олени Демішевої.

Слід зауважити, що сесію ініціювали вже вдруге депутати від кількох опозиційних фракцій, які на сьогодні мають більшість у місцевому парламенті.

Мер Мішель на сесію не з’явився, а секретар міськради Олена Демішева поставила на голосування змінений порядок денний. Зокрема, депутатам пропонувалось для розгляду «інформації щодо втрати чинності заяви міського голови від 27.09.2018 та відкликаної заяви міського голови від 07.08.2019» та «Інформація про відсутність обставин, за наявності яких у половини депутатів від чисельного складу ради виникає право висувати свою пропозицію щодо кандидатури на посаду секретаря міської ради, згідно вимог частини першої статті 50 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Депутати відмовлялись навіть щось відповідати на питання, чи підтримують вони такий порядок денний, тож секретар покинула залу, оголосивши сесію завершеною.

Тоді більшість депутатів провели сесію із раніше затвердженим порядком денним.

18 голосів «ЗА» були і за відставку Мішеля Терещенка, і за позбавлення посади Олени Демішевої.

Новим секретарем Глухівської міської ради обрано голову фракції «Воля народу» Юрія Бурлаку.

Не обійшлося без заяв до поліції і емоційних сутичок.

Додати коментар