Маски на вулиці носити не треба: постанова уряду про послаблення карантину

В Україні з 22 травня стартує другий етап послаблення карантинних обмежень. Носити маски тепер на вулиці не потрібно.

Разом з тим, “масковий режим” обов’язковий в транспорті та під час перебування в громадських будинках. Про це йдеться в постанові уряду від 21 травня.

На період карантину досі забороняється: перебувати в громадських будинках і громадському транспорті без засобів індивідуального захисту: респіраторів чи захисної маски. перебувати на вулиці без документів, що посвідчують особу. залишати місця самоізоляції чи обсервації.

Зверніть увагу! Наразі в Україні діє адаптивний карантин. Тобто влада, на місцях сама вирішує, посилювати чи послаблювати карантинні обмеження. Основне рішення щодо карантину ухвалює уряд. Що треба знати про чинний карантинний режим

Карантин продовжили до 22 червня. У 8 областях послаблювати карантин не будуть через складну епідеміологічну ситуацію. Це стосується Чернівецької, Волинської та Рівненської областей. Які інші п’ять регіонів наразі невідомо.

Від сьогодні, 22 травня відновлюють роботу міський і внутрішньообласний транспорт. Готелі (окрім хостелів). Втім, відкривати ресторани та басейни, якщо заклади надають такі послуги, не будуть.

Дозволили проведення спортивних заходів без глядачів за участі не більше ніж 50 осіб.

Відновлюють церковні служби в храмах за умови присутності до однієї людини на 10 кв. метрах площі будівлі.

Наступні послаблення стартуватимуть з 1 червня.

Загалом уряд визначив п’ять етапів виходу з карантину.

Джерело: http://dialogs.org.ua

Додати коментар