НА ЯМПІЛЬЩИНІ ПРОХОДИТЬ ВІДКРИТИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ВИШИВКИ. ЗНАЙОМТЕСЬ - ОЛЕКСАНДРА ВЛАСЮК, З УСКА

Розпочався відкритий районний фестиваль-конкурс вишивки "Вишивані мелодії Полісся" . В цьому році він проходить дистанційно...зрозуміло чому - карантин!

Сьогодні мова піде про майстриню-вишивальницю із с.Усок Ямпільського району ВЛАСЮК ОЛЕКСАНДРУ ГРИГОРОВНУ.- повідомляє директорка Ямпільського краєзнавчого музею Олена Тахтай Елена Тахтай.-  Вона не тільки творить голкою, а є учасницею фольклорного колективу «Гарні молодиці».

Керівник колективу Наталія Лебедевич про неї:

"Пані Олександра народилася 15 квітня 1938 року в сільській сім’ї .У 1941 році загинув батько і мати сама піднімала троїх діточок .Шура була найменша, вона весь час тулилась до мами і не розуміла чому так часто плаче ? Чому співає такі сумні пісні, адже ці пісні такі красиві . Маленька донечка весь час підспівувала матусі та запам’ятала їх на все життя.

Змалечку навчилась ткати , в’язати та вишивати . Дуже їй подобалось вишивати , тому свій вишитий талант пронесла через все життя. Вона зберігає мамини вишивки ,передає своє вміння правнучці Софійці.

Олександра Григорівна дуже гарна та чуйна людина . Закінчивши медичне училище в Шостці , більше 50 років пропрацювала в медицині. Має звання «Почесний донор України».

Пані Олександра все своє життя присвятила людям , в селі немає жодної людини , яка б не зверталась до неї по допомогу і ніколи , нікому не було відмови."

Олександра Власюк була учасницею всіх шести Фестивалів вишивки!

Додати коментар