КОМАНДА «НАШОГО КРАЮ» СПІЛКУВАЛАСЬ З ВИБОРЦЯМИ БІЛИЦІ ТА СТЕПНОГО

КАНДИДАТ НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ЯМПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЬГА ГУБАР, КАНДИДАТ В ДЕПУТАТИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ОЛЕКСІЙ КОТЛЯРОВ, КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ ЯМПІЛЬСЬКОЇ ОТГ ПО 8-МУ ОКРУГУ КАТЕРИНА БОЯРИНОВА ТА АНДРІЙ КИРИЧЕНКО ВІДПОВІДАЛИ НА ЗАПИТАННЯ ВИБОРЦІВ БІЛИЦІ ТА СТЕПНОГО

Біличан хвилювали питання подальшої роботи у селі ФАПу, ремонту дороги, надання соціальних, адміністративних послуг.

У розмові з селянами, Ольга Губар, Олексій Котляров підкреслили, що кредо партіїї «НАШ КРАЙ», яку очолює народний депутат Андрій Деркач Андрей Деркач, зосередити роботу у невеликих населених пунктах, таких, наприклад, як Білиця. Саме по них «катком» пройшлися недолугі реформаторські дії нинішньої влади: в медицині, сільськогосподарській політиці, культурно-просвітницькій. Отже «НАШ КРАЙ» зробить все для того, щоб Білиця у складі Ямпільської громади зберегла свої надбання,  розвивалася і розбудовувалась.

У Степному людей турбує відсутність автобусного сполучення з Ямполем, майбутнім центром ОТГ, відсутність уваги агроінвесторів до проблем селян, невпорядкованість місцевих кладовищ і перспектива існування школи.

І Ольга Губар, і Костянтин Котляров говорили про необхідність створення в ОТГ комунального закладу, в якому б працювали виїзні бригади. Тільки на місці потрібно буде організовувати належну допомогу таким бригадам, і в упорядкуванні кладовищ – у тому числі.

А транспортну проблему можна вирішити за прикладом княжичан і дружбівців. У Княжичах громада, додавши коштів до бюджетних, купила  автобус,  Дружбівська громада за власний кошт придбала транспорт. І тепер там проблем з підвозом дітей до школи, на всілякі заходи,  громадян до лікарень тощо – немає. Такі ж плани на майбутнє має і команда «НАШОГО КРАЮ».

У Степному люди дякували Ользі Губар, за те, що втілила в життя виїзди до села педагогів Ямпільського районного центру дитячої та юнацької творчості. Сільські діти з захопленням та великим бажанням приходять на заняття, і отримують необхідні знання та навички, безцінне надбання, яке конче необхідне майбутнім господарям громади.

Додати коментар