АНТОНІВКА ТА ШАТРИЩЕ - ЗА ДОСТУПНІ, ЯКІСНІ МЕДИЦИНУ, ОСВІТУ, НОРМАЛЬНІ ДОРОГИ І ПРОТИ МАХІНАЦІЙ З ЗЕМЕЛЬНИМИ ПАЯМИ

ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ КОМАНДИ «НАШОГО КРАЮ», ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ, ЛІДЕРОМ ЯКОЇ Є НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ АНДРІЙ ДЕРКАЧ Андрей Деркач, З МЕШКАНЦЯМИ НАЙВІДДАЛЕНІШИХ СІЛ ЯМПІЛЬЩИНИ: АНТОНІВКИ ТА ШАТРИЩ.

Кандидат на посаду голови Ямпільської селищної ради Ольга Губар, кандидат в депутати Сумської обласної ради Олексій Котляров, кандидати в депутати Ямпільської ОТГ Геннадій Ніконов та Володимир Каланчук розповіли виборцям про плани своєї діяльності, і щоб їх втілити в життя, треба зробити так, щоб країною, селом керували професіонали, а не фантазери і любителі довгограючих серіалів.

Антонівців, як і селян майже всіх населених пунктів району, хвилюють проблеми зайнятості працездатних громадян, ремонту дороги, курсування маршруток.

У Шатрищах люди стикнулися з незаконним відчуженням земель, що належать по праву громаді.  І, хоча всі документи на проблемні ділянки «гуляють» по кабінетах можновладців років зо три, віз знаходиться на боці бажаючих привласнити чуже майно. Та нема нездоланних перешкод на шляху розвитку громади, запевнили члени команди "НАШ КРАЙ" виборців.

І Ольга Губар, і Олексій Котляров не обіцяли людям  молочних рік та кисільних берегів. Але, підкреслили,  цілком реально, за присутності при владі команди професіоналів, організувати роботу міні виробництв, переробки вторсировини, залучити до співпраці інвесторів. І такі напрацювання у «НАШОГО КРАЮ» вже є! Що стосується ремонту доріг, то від Білиці шляховики вже його розпочали.

Додати коментар