З СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ ЗА ПОРУШЕННЯ "МАСКОВОГО ЗАКОНУ" - ШТРАФ НА МІСЦІ"

21 листопада набирає чинності Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СOVID-19)», згідно якого статтю 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей» доповнено частиною другою.

Із 21 листопада, перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 170 до 255 гривень.

Тож нагадуємо, що громадські будівлі – це споруди, призначені для розміщення установ та підприємств соціального, побутового, культурного та іншого призначення.

Правоохоронці попереджають громадян про необхідність дотримуватись правил щодо карантину людей. В разі перебування в державних установах, магазинах, торгівельних центрах, закладах охорони здоров’я, навчальних закладах, місцях громадського харчування, спортивних залах, салонах краси, громадському транспорті тощо - обов’язково користуйтеся респіраторами або захисними масками.

Вдягайте їх правильно – закриваючи і рот, і ніс.

У разі порушення вищезазначених вимог поліцейські притягуватимуть громадян до адміністративної відповідальності.

Пам’ятайте: від вашої поведінки залежить життя і здоров’я ваше особисте, ваших рідних та всіх оточуючих!

Коментарі  

0 # Anna 22.11.2020, 18:00
Що, поповнення бюджету вступило в дію????????
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга

Додати коментар