У ПУТИВЛІ, ПІД ДВЕРИМА ЛІКАРНІ ПОМЕРЛА ХВОРА НА COVID. НЕ ЗМОГЛИ ДОМОВИТИСЬ З ПРОФІЛЬНИМИ МЕДЗАКЛАДАМИ...

ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, ЛІКУВАТИ ХВОРИХ З ПІДОЗРОЮ НА COVID ВІЗЬМУТЬСЯ НЕ В УСІХ ЛІКАРНЯХ. А ПОКИ ВИРІШАТЬ ДЕ - МОЖЕ БУТИ, НА ЖАЛЬ, ФАТАЛЬНО ПІЗНО...

Смерть жінки під лікарнею у Путивлі: в РДА просять не коментувати роботу лікарів, повідомляють http://debaty.sumy.ua 

«Закликаю усіх утриматись від коментарів щодо роботи лікарів», — наголосив голова Путивльської райдержадміністрації Сергій Савченко під час наради з питання розгляду нещасного випадку на території ЦРЛ.

«Сімейний лікар виконував свої обов’язки відповідно до протоколу лікування. Зранку, враховуючи стан хворої, лікарем було прийняте рішення щодо негайної госпіталізації. На жаль, циркуляри забороняють нашим лікарям госпіталізувати пацієнтів з підозрою на COVID-19, тому вони направляються до інших районних лікарень. Сімейний лікар впродовж 3-х годин телефонував по районах у пошуках ліжкомісця. Сподіваюсь, слідство під керівництвом прокуратури визначить винних у смерті хворої», — зазначив очільник району.

За його словами, головним завданням зараз є недопущення випадків відмови районних лікарень Сумської області, які мають пакети лікування COVID-19, у госпіталізації пацієнтів з Путивльського району.

Додати коментар