Меню
<
>

Сьогодні, Дружбівському військово-патріотичному спортивному клубові «Доблесть» виповнюється 9 років!

По суті, цей клуб існує вже біля двадцяти років. Та юридично зареєстрували його саме у 2012 році. Депутат Сумської обласної ради, член партії «Наш край» Олексій Котляров, разом з однодумцями, помічниками, за ці роки зміг дати путівку у доросле життя багатьом своїм юним землякам.

Спортсмени клубу завойовували і завойовують безліч нагород на районних, обласних, всеукраїнських змаганнях з різних видів спорту. Та головне – вони виростають сильними, загартованими людьми, справжніми патріотами, гідними захисниками своєї Батьківщини.

Вихованці «Доблесті» мають високі державні нагороди за самовіддану охорону рубежів незалежної України. Військово-спортивні змагання на всіх рівнях, починаючи з міських, ізавершуючи всеукраїнськими показують, що клуб продовжує розвиватися і йому не загрожує гальмування. Юнаки та дівчата вправно справляються з збиранням бойового автомата, стріляють з пневматичної гвинтівки, нема їм рівних у  підтягуванні на перекладині, штовханні штанги…

Досвідчені інструктори, колишні вихованці «Доблесті», слідкують за фізичним розвитком юних патріотів.

Постійну увагу клубові приділяє мер Дружби, Євген Харитонов. Він не раз заохочував юних спортсменів подарунками спортивного інвентаря і при цьому завжди закликає їх любити малу Батьківщину і робити все для того, щоб Дружбівська громада стояла в ряду кращих в Україні.

Беззмінний керівник «Доблесті», Олексій Котляров, залучає своїх вихованців до впорядкування ігрових майданчиків в Дружбі, пам'ятників полеглих за батьківщину, кладовищ. І  підкреслює:

«Дружбівський військово-спортивний патріотичний  клуб «Доблесть» випустив у світ вже три покоління вихованців. І кожне – славне в історії клубу перемогами.

Я щасливий , що зміг вкласти свою частку у виховання не тільки спортсменів переможців, а  й справжніх патріотів Батьківщини, нашого краю!»

У свій День народження «Доблесті» є чим гордитися. «Доблесть» знає, що вимріяного можна досягти тільки завдячуючи наполегливій праці. І, зрозуміло, допомозі старших товаришів!

Додати коментар