Пішла у Вічність Людина великого серця, Хірург від Бога - Василь Петрович Довбуш

Ямпільська селищна рада висловлює глибокі співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої втрати – смерті Довбуша Василя Петровича, завідувача хірургічного відділення КНП «Ямпільська лікарня», професіонала своєї справи, надійного друга і товариша, доброї, чуйної людини, яку знала майже кожна сім’я Ямпільщини.

Василь Петрович народився в с. Тумир Галицького району Івано-Франківської області 28 квітня 1959 року. У 1987 році закінчив Івано-Франківський медичний інститут, а з 02 серпня 1988 року розпочав трудову діяльність в Ямпільській центральній районній лікарні на посаді лікаря-хірурга.

З 2000 року і по теперішній час працював завідувачем хірургічного відділення лікарні. У 2010-2015 роках був депутатом Сумської обласної ради.

Людська шана та подяка завжди були поруч з ним всі роки трудової діяльності. Василь Петрович став рідною людиною для ямпільчан, готовий був у будь-яку хвилину прийти на допомогу дорослим та дітям, врятував десятки людських життів.

Щиро поділяємо горе рідних, колег, друзів Василя Петровича.

Неможливо словами загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил перенести біль втрати.

Рідні, близькі Василя Петровича - поділяємо ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи...

Коментарі  

+1 # Марина 08.04.2021, 10:35
Мої співчуття. Вічна пам'ять!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
0 # Орлiвський НВК 08.04.2021, 11:14
Колектив працiвникiв Орлiвського НВК глибоко сумуе з приводу передчасноi смертi Довбуша Василя Петровича - лiкаря-професiонала, Людини з великоi букви. Ямпiльщина втратила справжнього генiя медицини. Висловлюемо спiвчуття рiдним.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга

Додати коментар