Меню
<
>

Відбулось позачергове засідання сесії Ямпільської селищної ради

Сьогодні, під головуванням селищного голови Ольги Губар, відбулося позачергове засідання дев’ятої сесії восьмого скликання селищної ради 

В ході засідання прийняті рішення щодо внесення змін: до бюджету Ямпільської селищної територіальної громади на 2021 рік; до структури виконавчих органів Ямпільської селищної ради.

Депутати Ямпільської селищної територіальної громади прийняли рішення звернутися до голови Національного банку України Шевченка К.Є. із пропозицією щодо виготовлення срібної пам’ятної монети, присвяченої відомому українському громадському діячу, християнському мислителю, соціальному практику Миколі Миколайовичу Неплюєву, якому у вересні поточного року виповнюється 170 років від дня народження.

Крім того, депутати прийняли рішення про прийняття транспортних засобів із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Шосткинського району в комунальну власність Ямпільської селищної територіальної громади.

Депутати повторно підготували звернення до голови Шосткинської районної державної адміністрації Оксани Тарасюк, голови Шосткинської районної ради Вікторії Сокол з приводу виділення коштів з районного бюджету для забезпечення дітей, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання.

Прийнято рішення повторно звернутись до начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області Романюка Івана Петровича щодо проведення капітального ремонту мосту та відновлення дорожнього покриття на автомобільній дорозі державного значення Т-1915 КПП «С.Буда»-Ямпіль-Береза з під’їздом до м. Дружба.

Відповідно до чинного законодавства розглянуто ряд земельних питань у зв’язку зі зверненнями, що надійшли до селищної ради від громадян та сільськогосподарських підприємств.

Додати коментар