Меню
<
>

Олімпійський день на Серединобудщині

На базі Пигарівської філії Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Середино-Будської міської ради зібрались учні з усіх закладів освіти Середино-Будської міської територіальної громади, щоб взяти участь у заході, присвяченому Дню заснування Міжнародного Олімпійського Комітету.

Учасників та гостей свята вітали в.о. начальника Управлінні освіти, культури, молоді, спорту та туризму Тетяна Калістратова, директор КЗ «Середино-Будська дитячо-юнацька спортивна школа» Сергій Артеменко, директор Пигарівської філії Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Валентина Шако.

Під час проведення Олімпійського дня діти мали змогу спробувати свої сили в бігу, стрибках у довжину, штовханні ядра, подоланні смуги перешкод комбінованої естафети та перетягування линви. Спортивні змагання змінила конкурсно-розважальна програма дитячої бібліотеки-філії КЗ «Середино-Будська публічна бібліотека» та святковий концерт КЗ «Середино-Будський центр культури і дозвілля».

За результатами Олімпійського дня учасники отримали медалі, грамоти, подяки, а також великий торт від спонсорів заходу ПП В. Черепньова та ПП М. Грибачова.

В такому форматі святкування Олімпійського дня було використано вперше та був проведений з дотриманням протиепідемічних заходів,  - повідомляється на офіційному сайті ради.

Додати коментар