ГОЛОВА ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕЛА ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Голова Шосткинської райдержадміністрації Оксана ТАРАСЮК разом із першим заступником Віктором ГУБЕНКОМ провели особистий прийом громадян у Зноб-Новгородській територіальній громаді.

Серед наболілих питань,- повідомляють у Шосткинській РДА,-  які турбують мешканців селища – відсутність транспортного сполучення з райцентром, а також ремонт дороги Шостка – Зноб-Новгородське. Як було зазначено, ці два питання між собою пов’язані, адже через розбите асфальтне покриття, перевізники відмовляються обслуговувати цей маршрут.

«Щодо відновлення асфальтного покриття можу сказати, що вже запланований поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування Т-19-08 сполученням Шостка – Зноб-Новгородське – Середина-Буда. 15 червня відбудеться аукціон з визначення підрядника», - сказала Оксана ТАРАСЮК.

Також мешканці громади звернулися до керівництва Шосткинської райдержадміністрації з проханням посприяти у відновленні роботи спеціалістів центру зайнятості та пенсійного фонду на віддалених робочих місцях.

Оксана ТАРАСЮК на місці зателефонувала заступнику начальника відділу прийому громадян № 4 ГУ ПФУ в Сумській області, яка повідомила, що прийом громадян відновиться одразу після закінчення карантину.

Також мешканці громади попросили очільницю району і про допомогу в організації медичних обстежень Шосткинськими спеціалістами.

«Найближчим часом проведемо з цього питання перемовини з головним лікарем Шосткинської ЦРЛ Олегом ШТОГРИНИМ», - зазначила Оксана ТАРАСЮК.

Хвилювало і питання проведення інтернету в населені пункти громади. З цього приводу Оксана ТАРАСЮК повідомила, що днями Кабінет Міністрів затвердив розподіл Інтернет-субвенції для підключення українських сіл до швидкісного інтернету.

На Сумщині до інтернет-мережі буде підключено 245 сіл, серед них 6 сіл Зноб-Новгородської громади, а саме Стегайлівка, Очкине, Мефедівка, Лісне, Кривоносівка, Нововасилівка.

Додати коментар