ПІД ЧАС РОБОЧОЇ ПОЇЗДКИ ДО ДРУЖБІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ГОЛОВА ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДВІДАЛА ЗАКЛАДИ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МЕДИЦИНИ

Зокрема, очільниця району ознайомилася з роботою Дружбівського міського палацу культури. Заклад активно розвивається та з кожним роком покращує своє матеріально-технічне оснащення. На базі палацу культури працюють дитячі гуртки, функціонує бібліотека і, навіть, місцевий кінотеатр.

Оксана ТАРАСЮК також оглянула будівлі міських амбулаторій Дружбівського центру ПМСД та ознайомилася з організацією надання медичних послуг. В обох закладах наявні необхідна комп'ютерна техніка і сучасне медичне обладнання.Д о слова, в кабінеті УЗД амбулаторії №2 навіть можна зробити дослідження серця.

Не залишилися поза увагою очільниці Шосткинського району й освітні заклади міста. Оксана ТАРАСЮК побувала в Дружбівському НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів та його філії, в яких навчається 270 і 220 дітей відповідно. В закладах триває підготовка до нового навчального року. Ремонтуються класи, коридори. А в навчально-виховному комплексі ремонтні роботи ведуться ще й у шкільній їдальні. Вже придбане нове обладнання для приготування їжі, посуд, меблі, триває ремонт харчоблоку.

У дитячо-юнацькій спортивній школі Оксана ТАРАСЮК оглянула умови, в яких тренуються юні спортсмени. На базі навчального закладу діють секції з волейболу, футболу, настільного тенісу, дзюдо, лижного спорту та хокею. На території міста також побудований сучасний хокейний майданчик.

«Я приємно вражена тим, що побачила в Дружбі, - зазначила Оксана ТАРАСЮК. – Громада розвивається і це чудово. Однак виклики, які стоять сьогодні перед нами, досить складні, тому співпраця між районною державною адміністрацією і керівництвом територіальної громади має дуже важливе значення».- повідомляє Шосткинська Районна Державна Адміністрація 

 

Додати коментар