Меню
<
>

"Мужність" допоможе Свеській громаді у патріотичному, спортивному вихованні молоді.

Керівництво Глухівського клубу  «Мужність» в особі голови клубу Кирила ЯЩЕНКА та старшого тренера Андрія МОВЧАН на запрошення селищного голови Сергія КИРКАЧА та першого заступника селищного голови Романа ЛУКАША відвідали з робочим візитом Свеську громаду.

Під час діалогу з керівництвом громади Сергій Михайлович наголосив, що сучасний стан здоров’я дітей та молоді Свеської громади  перебуває на низькому рівні. Однією з важливих складових сучасної парадигми оздоровчої рухової активності є концепція формування здоров’я шляхом залучення до здорового способу життя, ключовим та генеруючим чинником якого є рухова активність.

Роман Лукаш зазначив, що  забезпечення належним чином національного суверенітету і територіальної цілісності України потребує докорінного реформування вітчизняної системи виховання молоді, її спрямування на становлення свідомих громадян і патріотів української соборності.

Громадська організація Глухівський військово-патріотичний клуб «Мужність», яка має величезний досвід роботи з підростаючим поколінням у рамках фізичного виховання та військово-патріотичного виховання, змогла б у теоретичному, практичному, фізичному напрямі долучитися до роботи з підростаючим поколінням громади.

Надалі відбулось знайомство з об’єктами спортивної та культурно-просвітницької інфраструктури, Свеським палацом культури із спортивною залою, на базі якого планується поновлення роботи з молоддю в напрямках фізичного та військово-патріотичного виховання.

Підсумовуючи зустріч було вирішено на початку наступного року провести майстер клас для молоді громади з військово-тактичної підготовки та основ самозахисту. - повідомляє Глухівський військово-патріотичний клуб "Мужність"

Додати коментар