Меню
<
>

На ремонт дороги "Білиця - Степне", Ямпільської громади, виділено додаткові кошти

2 грудня постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Сумської обласної ради розглянула нагальні фінансові питання.

Одним з найважливіших питань виявився розгляд проєкту розпорядження голови Сумської ОДА «Про внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2021 рік» у частині субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автодоріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах».

Як повідомила т. в. о. директора Департаменту фінансів ОДА Алла Литвяк, мова йде про додаткові кошти у сумі 84 млн 429 тис. 100 грн. Частина з них буде спрямована на два об’єкти: дорогу Білиця – Степне (Ямпільська громада) - (ред), а також на дорогу Томашівка – Коровинці – Рубанка (по селу Томашівка). Ще 7,5 млн планують передати бюджету Сумської міської територіальної громади, і 50 290,2 тис. грн додали на експлуатаційне утримання автодоріг.

Додати коментар