Меню
<
>

Дружбівська і Зноб-Новгородська громади у "антирейтингу", щодо захворюваності на COVID-19

Під час апаратної наради голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ наголосив, що керівництво громад, в яких коронавірус «лютує» найбільше, мають більше працювати щодо проведення вакцинації та протиепідемічних заходів

Як повідомив головний санітарний лікар області Володимир ЗБАРАЖСЬКИЙ, за розповсюдженням COVID-19 перше місце займає Сумський район – показник складає 2061 на 100 тис. населення. 

На другому місці за розповсюдженням хвороби займає Охтирський район. 

У Конотопському районі розповсюдження найвище у Буринській громаді, а в Шостктнському районі – Дружбівська і Зноб-Новгородська громади.

Виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоровя облдержадміністрації Анатолій КОТЛЯР додав, що станом на сьогодні в області зроблено всього 885 419 щеплень; щепилось 444 847 осіб (50,1% дорослого населення), у тому числі 425 891 – двома дозами. 123 особи додатковою дозою, 14 558 – третьою (бустерною) дозою.

«Я знову в черговий раз повторюю головам громад: вакцинація і дотримання протиепідемічних заходів – це ті заходи, якими ви маєте займатись першочергово, – підкреслив Дмитро Живицький.

– Не розумію, чому станом на сьогодні відпустили ситуацію щодо проведення щеплень в громадах. Тим більше, що вірус мутує і яким він буде через три-чотири місяці і яким чином «вдарить» на людський організм, ми не знаємо. Є вакцина, є медики. Тому активніше займайтесь цим питанням і забезпечуйте проведення вакцинації, як у робочі дні, так і у вихідні».

За матеріалами sm.gov.ua

Додати коментар