Меню
<
>

Видання «Ямпіль. інфо» анонсувало виїзну торгівлю продуктами в Ямполі. Що з цього вийшло?

Сьогодні в центрі Ямполя було так велелюдно, як на Паску біля церкви. А все тому, що ямпільчани повелися на інформацію видання, яке редагує депутат Ямпільської селищної ради Олександр Соломко, негодний до призову у ЗСУ в мирний час за станом здоров’я, який сьогодні знаходиться за сотні і сотні км від Ямполя:

«21 березня о 9 годині ранку біля ринку в Ямполі працюватиме виїзна торгівля продуктами харчування. Можна буде придбати цукор, крупи, ковбасні вироби, дріжжі, соняшникову олію, консерви, майонез та інші продукти. Підприємці обіцяють, що можна буде розрахуватись, як готівкою, так і карткою». https://www.yampil.info/archives/59035.html

«Новинам півночі Сумщини» з власних джерел стало відомо, що «страшний опозиціонер» Соломко з цими підприємцями пов’язаний колишнім членством у Соціалістичній партіїї. Зазначимо, членом яких партій він тільки не був! Нині діяльність соцпартії призупинена. Мабуть колишні однопартійці і попросили депутата по старій нев'янучій вилоносній дружбі анонсувати торгівлю за безготівковим розрахунком.

Так от, ці друзі любителя моржування, дельтапланів і джампінгу (стрибків з висоти на гумових гужвах) Олександра Соломки, привезли до Ямполя фуру з продуктами. Величезна черга розсмокталася майже миттєво. Такі захмарні ціни можуть вбити на місці не тільки пенсіонера з хворим серцем, а й загартованого спортсмена. Фура взяла зворотній курс на Шостку. 

Відповідними службами військової адміністрації громади складено протоколи про порушення правил торгівлі шосткинськими підприємцями і спрямовано їх до районної адміністрації. Будемо слідкувати, які заходи вживуть в Шосткинській районній адміністрації щодо підприємців і публікувати результати.

Коментарі  

-1 # slava 21.03.2022, 17:23
Соломко сам готов нажится на торговле. Ще тот овощ. Позакрівал во время войні свои глобусі. А как он помог поселку? Извесно, за копейку душу продаст. Только гавкать из под воротни! Винтовку в руки и на фронт!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга

Додати коментар