Меню
<
>

Орден батька, ямпільчанина прикордонника Віталія Бурима, берегтиме син...

Під час бойових дій 26 лютого 2022 року, обороняючи кордони України, захищаючи її незалежність, внаслідок проникаючого вогняного поранення загинув наш земляк, прикордонник Бурим Віталій Олексійович, - повідомляє Конотопське видання konotopinfo. Ямпільчани, небезпідставно, вважають Віталія Бурима героєм нашого краю!

Так, Віталій народився у місті Конотопі, навчався у Конотопській спеціалізованій школі №3.  Строкову службу у Збройних Силах України проходив з 2000 по 2002 рік. Згодом підписав контракт у військово-прикордонну службу. Безпосереднім місцем роботи став Сумський прикордонний загін (місто Середина Буда).

І ямпільчани знають його, вибачте - знали,  не тільки як прикордонника найвищого гатунку, але і як примірного сім'янина, котрого у вільні години від служби можна було часто бачити з дружиною і схожим, як дві краплі води на батька, сином. 

З першого дня війни разом з товаришами чинили героїчний спротив російським окупантам. Змінивши місце дислокації, до останнього подиху знищували ворога в місті Чернігів. Там і загинув, в ім'я України...

Указом Президента України від 28.02.2022 року №79/2022, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, майстер-сержант Бурим Віталій Олексійович нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Додати коментар