Меню
<
>

Свеська громада обов'язково стане такою, у якій захочеться жити, стверджує молодь

Воркшоп «Від молодіжного простору мрії – до громади, у якій хочеться жити» став майданчиком для налагодження діалогу між органами Свеського місцевого самоврядування та молоддю!

-

- У МЦ «START» широким колом учасників (керівництво та працівники селищної ради, адміністрації та педагоги закладів загальної середньої освіти, лідери учнівського самоврядування, активна молодь) ми розбиралися, що таке «молодіжна політика», яка її мета і принципи, визначали завдання молодіжної роботи, розробили (аж п’ять!) макетів організації молодіжних просторів! - Повідомляє МЦ "Start" Свеського центру культури та дозвілля

Участь у молодіжних заходах Свеського селищного голови Сергія Киркача , його першого заступника Романа Лукаша , начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталії Тимошенко  дуже підтримує нас і доводить, що ми – важливі! 

Дякуємо всім, хто долучився до воркшопу! Ви допомагаєте нам ставати кращими! Наш проєкт реалізується в межах програми ТРИМАЙ, що здійснюється громадською організацією YouthUp та Дитячим фондом UNICEF Ukraine в межах програми СПІЛЬНО.

Додати коментар