Меню

Керівництво кримінальної поліції Сумщини інспектувало Середино-Будську, Зноб-Новгородську, Глухівську та Ямпільську територіальні громади

Т.в.о начальника кримінальної поліції ГУНП в Сумській області Андрій Сошка зустрівся із особовим складом, залученим до несення служби у прикордонних районах на півночі Сумської області, поспілкувався із керівництвом територіальних громад, а також відвідав районні відділення поліції.

Т.в.о. начальника кримінальної поліції ГУНП в Сумській області Андрій Сошка відвідав з робочим візитом Середино-Будську, Зноб-Новгородську, Глухівську та Ямпільську територіальні громади, аби на місцях перевірити роботу поліції, поспілкуватися з керівниками та жителями прикордонних населених пунктів, які щодня підпадають під обстріли з боку росіян.

«Незважаючи на щоденні, неодноразові обстріли ворога з-за кордону, мешканці прикордонних сіл та містечок, живуть, працюють і мають великі надії на краще. Попри руйнування будівель, електромереж, водогонів, що трапляються від вибухів ворожих снарядів і мін, місцева влада робить все від неї залежне, аби якомога швидше все це відновити, полагодити і забезпечити людям належні соціально - побутові умови. Багато в чому їй допомагають і поліцейські цих районів, бо питання забезпечення безпеки цивільного населення тут в пріоритеті завжди», - відзначив Андрій Сошка.

Час нині складний і неспокійний. Проте люди на півночі Сумщини не падають духом, вони знають, що Україна вистоїть і переможе саме завдяки тісній взаємодії громадян, органів влади, війська та поліції.

«Роботи для поліції тут, на прикордонні, справді багато, і головне наше завдання – це безпека громадян. Поліцейські всі, як один, тримають стрій, підтримують один одного, і кожен на своїй ділянці роботи виконує покладені на нього завдання якісно, тим самим вносячи свій вклад в перемогу нашої державі у цій війні», - повідомив Андрій Сошка.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Додати коментар