Меню

Другий день обміну ВідНОВА:UA у Ямпільській громаді

Краща молодь країни, зібравшись та обʼєднавши зусилля заради відбудови нашої України, продовжує активно відновлювати приміщення Комунального закладу Ямпільського центру культури і дозвілля, а саме молодіжного простору «Freedom».

Це дійсно жвавий обмін, насичений яскравими емоціями… Вранці на нас чекала танцювальна руханка та сніданок. Відновлювальні роботи проходили під веселі колективні танці , ну просто неймовірно легка атмосфера. 

А після обіду ми відвідали Ямпільський краєзнавчий музей та станцію юних натуралістів, де побували на екскурсії та скуштували багато цікавих та різних варіантів ягід та відвідали дегустацію фіто-чаю…

Зустріч з дикобразами, цікаві ігри, арт терапія… Це просто WOW‼️ (Все вже є в сторіс ) І на останок традиційно - рефлексія, де кожен поділився своєю емоцією за день. 

Програма здійснюється Міністерство молоді та спорту України спільно з Всеукраїнський молодіжний центр та ГО «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії.- Повідомляє ГО «Простір рівних можливостей»

 

Додати коментар