Меню
<
>

Четвертий день обміну в Ямпільській громаді ВідНОВА:UA!

Це третя хвиля обміну з реалізацією проєкту «Молодіжні обміни у Свеській та Ямпільській громадах Сумської області». І ми активно відбудовуємо наш молодіжний простір «Freedom» разом з відданими, активними та ідейними учасниками з усієї України.- Повідомляє ГО «Простір рівних можливостей»

Роботи вже зроблено багато і ви скоро зможете побачити цю красу! Дружній сніданок, спільні роботи на обʼєкті , яскрава поїздка в ліс до джерела, знайомство з крутими людьми та народним аматорським фольклорним колективом «Паліївчанка», розваги та ігри - неймовірно .

На вечір перегляд документального фільму «Ми дали їм під дих», не залишив байдужим нікого… Тому, традиційна рефлексія була максимально чуйною… Ми не зупиняємося!

Дякуємо всім за день! Ви дійсно круті!  Програма здійснюється Міністерство молоді та спорту України спільно з Всеукраїнський молодіжний центр та ГО «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії.

Додати коментар