Меню
<
>

Василя Кучерявенка, мешканця с.Кам’янка Середино-Будської МТГ нагороджено орденом. Посмертно...

 

У м.Суми, в історичному Конгрес-центрі СумДУ, відбулося вручення державних нагород військовослужбовців Сумщини, які невтомно боронили незалежність і свободу України. Ця важлива подія відзначила мужність та самопожертву справжніх Героїв нашої країни, серед них і Василя Ігоровича Кучерявенка, мешканця с.Кам’янка Середино-Будської МТГ

Кучерявенко Василь Ігорович був нагороджений орденом "За мужність" III ступеня(посмертно). Нагороду отримала дружина загиблого Героя, Кучерявенко Інна Семенівна.

Василь Ігорович виявив себе як відважний солдат і безстрашний борець за незалежність України. Восени 2021 року він вступив у ряди територіальної оборони м. Шостка, підписавши контракт на службу 24 лютого 2022 року. У перший день повномасштабної війни, Василь приєднався до 117-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України, де обіймав посаду стрільця-помічника гранатометника.

Протягом бойових дій Василь Ігорович виявив надзвичайну мужність і відданість своїй країні. 24 лютого 2023 року в бою за Україну, поблизу населеного пункту Залізнянське Донецької області, він загинув від рук ворога, мужньо виконуючи свій військовий обов'язок.

Ця величезна втрата для України вражає наші серця і водночас надихає на пам'ять і вдячність за його героїзм та самопожертву.

4 березня 2023 року Василь Кучерявенко був урочисто похований у селі Кам'янка, а його ім'я назавжди залишиться в серцях всіх громадян як Героя, який віддав своє життя заради України.

Вічна пам'ять Василеві та всім Героям, які несли важке бремено обов'язку перед нашою країною. Нехай їхня мужність завжди буде для нас прикладом- закликає Середино-Будська міська рада

Додати коментар