Меню

У Ямполі з'явився фантастичний мурал!

Років два тому у Ямполі на будинках, магазинах, парканах почали з’являтися графіті хуліганського спрямування. Ясно було, що це дитячі і, аж ніяк не безневинні забави. Поліція вирахувала «горе художника» і притягнула батьків до відповідальності. І от знову:  на сірому бетонному просторі паркана хтось намалював, тільки вже  високохудожній фантастичний мурал. Хто?

«Новинам півночі Сумщини» відомо хто. Головне, що хлопець правильно обрав художнє «полотно»  для втілення  задуму. Довжелезний бетонний паркан, що загороджує  Ямпільський водозабір, зарослий кущами, бур’янами навіював смуток. Він ніби запрошував: "Причепуріть мене!" І відтепер, кожен, хто прямує повз , обов’язково зупиняється і оцінює стінопис юного майстра.

До речі, у сусідній з Ямпільською громаді – Глухівській, міська рада оголосила конкурс на кращий стінопис на території міського стадіону «Дружба». І ви думаєте хто переміг? Вихованці клубу карате «Самурай», тренер Ігор Кучер,  який добре відомий у Свесі, Ямполі, Дружбі. Віднині трибуни, стіни стадіону прикрашають дитячі графіті, мурали на спортивну тематику. Можливо слід дати волю фантазії юних художників і на території Ямпільського спорткомплексу?

Головне: нанесення стінопису, муралів  на паркани, домівки у населених пунктах можливе тільки з дозволу місцевої влади!

А на бетонне полотно, що біля водозабору,  з  фантастичним муралом може полюбуватися кожен. Вже приходять бажаючі. Очей не відірвати!

 

Фото з Ямпільським стінописом: Михайла Богуци

 

 

Додати коментар